Petra Řehořková hostem ve Snídani s Novou na téma hubnutí

28. ledna 2024

Když Petra Řehořková, uznávaná majitelka naší kliniky, znovu usedla do studia Snídaně s Novou, vzala s sebou nejen svou odbornost a charisma, ale i téma, které se dotýká mnoha z nás - hubnutí. A jak sama Petra v reportáži zdůrazňuje, cesta k dosažení vysněné postavy nezačíná v posilovně, ani na talíři, ale v našich hlavách. Toto tvrzení otevírá dveře k fascinujícímu příběhu o tom, jak může moderní medicína a technologie pomoci lidem dosáhnout svých cílů.

Hubnutí je bezesporu dlouhá cesta. Cíl je jasný, ale cesta k němu může být plná nástrah a překážek. Někdy se zdá, že každý krok vpřed vyžaduje boj, a přestože se snažíme, pokrok je pomalý. A právě zde přichází na scénu Petra s konceptem fyzikální terapie jako průvodce, který nám může pomoci najít efektivnější a rychlejší cestu.

Co se dozvíte ve videu?

Petra ve videu hovoří o různých metodách redukce tuku, jako jsou radiofrekvenční lipolýza, kryolipolýza či rázové vlny. Tyto technologie nám umožňují cílit na specifické oblasti těla, kde se chceme tuku zbavit, ať už je to břicho, zadeček nebo stehna.

Představte si například, že jste vždy snili o plochém břiše, ale bez ohledu na to, jak intenzivně cvičíte nebo jak zdravě jíte, ten poslední kousek tuku zůstává. S pomocí radiofrekvenční lipolýzy můžeme na toto specifické místo cílit přímo a efektivně, což znamená, že vaše cesta k vysněnému cíli je najednou mnohem kratší a příjemnější.

Existují zázračné hubnoucí metody?

Je důležité si uvědomit, že ačkoli tyto metody mohou znít jako zázračná řešení, nejsou vhodné pro každého. Jak Petra zdůrazňuje, prvním krokem je porozumět svému tělu a jeho potřebám. Konzultace s našimi odborníky může pomoci určit, která metoda je pro vás nejlepší a jak ji efektivně začlenit do vaší celkové strategie hubnutí.

Takže, pokud jste na své cestě za lepším já a hledáte efektivní a přizpůsobené řešení, možná právě fyzikální terapie pod vedením odborníků jako je Petra Řehořková a náš tým Petra Clinic, může být tím pravým krokem vpřed. Na celý rozhovor ze Snídaně s Novou se můžete podívat v našem videu.

nejnovější články

3.6.2024

22.5.2024

2.5.2024

23.4.2024

10.4.2024

štítky