Toužíte po krásných a plných rtech? S námi zjistíte, jak je opravdu mít.

24. května 2021

Každá z nás občas po něčem zatouží, ať už je to nový kousek oblečení, značkový parfém, luxusní kosmetika nebo třeba krásné a svůdné rty. Není se čemu divit, jelikož se nám prostřednictvím obrazovek stále více prezentují ženy, které se můžou chlubit takovými rty, že by i Angelina Jolie zbledla závistí.

Přitom by nám většinou k naší spokojenosti stačilo jen trošku takového vylepšení. Ne každá z nás si totiž může říct, že k ní byla příroda spravedlivá a nadělila jí do vínku rty, které touží políbit nejeden muž. Ať už nám na našich rtech připadá nedostatečné cokoliv, existuje možnost, jak nedostatky proměnit a tím získat rty, po kterých toužíme. Řešením je zvětšení a modelace rtů.

Pomůže nám kyselina hyaluronová

Se splněním našich ideálů nám pomůže častokrát zmiňovaná kyselina hyaluronová, která nám nyní znovu dokazuje, že umí pomáhat v mnoha kosmetických směrech. Ani vyplnění a samotné zvýraznění našich rtů pro ni není nic složitého a dokonce našim rtům umí dodat přirozený a mladistvý vzhled.

Kyselina hyaluronová je natolik účinná, že dokáže zcela přirozeně zpevnit oblast rtů a kontur a díky tomu vrátit vzhled obličeje o několik let zpátky. Hlavní výhodou její aplikace je rychlost celého zákroku a hlavně celková bezpečnost, protože si uvědomujeme, že oblast rtů je velmi citlivá.

Krásné rty bez nechtěného efektu

Často se nabízí otázka, jestli celá úprava nevyvolá na našich rtech nechtěný efekt ,,masky” a ,,kačera”. Nemusíte se bát, protože výsledkem je přirozený vzhled bez jakéhokoliv efektu, vše díky správné aplikaci kyseliny hyaluronové a kombinaci profesionálních dermatologických zákroků.

Ať už toužíte mít rty přirozeně zvýrazněné, plnější, krásnější a doslova k nakousnutí nebo právě díky jejich úpravě jen tak trochu vrátit čas o pár let zpátky, máte v podstatě dvě možnosti. Tou první je zůstat u chtění a představ, jaké by to bylo pozvednout své rty o pár levelů výš. A nebo zvolit druhou možnost, netoužit a takové rty opravdu mít. Teď už je na vás, kterou možnost si zvolíte.

nejnovější články

22.5.2024

2.5.2024

23.4.2024

10.4.2024

5.4.2024

štítky