Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Zpevněte obličej díky unikátnímu intraorálnímu liftingu

12. července 2021

Na to, že náš obličej postupně poznamenávají zoubky času, si musíme zvyknout všichni. Stárnutí je neúprosné a svou moc nám ukazuje na celém těle. Dnes se společně podíváme na zoubek právě obličejovým partiím, jelikož na nich jsou projevy stárnutí pro naše okolí nejvíce patrné. Seznámíme vás s intraorálním liftingem, jehož název vám možná nic neříká, ale věříme, že jeho schopnosti vás ohromí.

Intraorální laserový lifting

Už samotný název napovídá, že zákrok bude mít něco společného s omlazením. S pojmem lifting jste se nejspíš už setkali, takže pro vás není žádnou neznámou, ale slovo intraorální? Tento výraz není v oblasti estetické medicíny ničím novým, jelikož se jedná o jednu z velmi účinných procedur. Slovo intraorální v tomto případě označuje omlazení tváře zevnitř. Díky laserovému záření totiž dochází ke zpevnění vnitřního prostředí dutiny ústní a tváří.

Možná vám připadá neuvěřitelné, že je nutné tvář zpevňovat i „uvnitř.“ Ale právě tento proces, kdy dochází k aktivaci kolagenu zevnitř sliznice tváří, je důležitý pro celkový efekt omlazení. Naše tváře totiž mohou být povolené, vytahané, a právě pro tyto případy slouží intraorální lifting. Ten je pro zpevněnou pokožku důležitý, a proto ho určitě nevynechávejte.

Intraorální lifting slouží:

K výraznému zpevnění sliznice tváří a horního patra

K pozvednutí kontur obličeje

K celkovému zpevnění prostředí dutiny ústní a tváří

Ke zpevnění vnitřní sliznice rtů a rtů samotných

Je nutné se zákroku bát?

Je zcela přirozené, že u zákroku, který probíhá v obličeji, můžeme pociťovat obavu. Ale rádi bychom vás uklidnili, jelikož ošetření probíhá absolutně bez bolesti. Dá se po něm normálně jíst, pít a nečeká vás žádné omezení. Navíc je zákrok opravdu bleskový, trvá pouhých 5 minut a může se provádět kdykoliv podle potřeby.

Jestli se tedy i vy chcete podívat na zoubek opravdovému omlazení, určitě nevynechejte intraorální lifting. Je totiž významným a účinným krokem za krásnou a pevnou pokožkou.