Gabriela Partyšová

Gabriela Partyšová

Oblíbená česká moderátorka Gabriela Partyšová pečuje o své tělo i mysl opravdu zodpovědně. I když je pracovně velice vytížená, stíhá toho přes den pro svoji krásu udělat opravdu mnoho. Každý den minimálně hodinu cvičí, dvakrát týdně chodí na jógu a sem tam si zajde na masáž, pokud jí to čas dovolí.

Gabriela mimo jiné navštěvuje kliniku estetické medicíny Petra Clinic, kde se zastaví asi dvakrát do měsíce. Vždy o ni pečuje jeden odborný terapeut a v estetické dermatologii pak lékař se sestrou. „Využívám laserového ošetření pleti a také spánkovou laboratoř. Laboratoř mi velice pomohla, protože jsem měla velké problémy usnout. Neměla jsem klidný a hluboký spánek, který jsem potřebovala. Dneska už se mi spí skvěle a mám vyrovnané a hezké sny. A samozřejmě, když se objeví nějaká hlubší vráska, tak mi na klinice pomáhají to řešit,“ usmívá se moderátorka.

Jsou ale oblasti, které Gabriele na jejím těle úplně nevyhovují. „Nelíbí se mi ďolíčky na zadních stehnech a zadku. Ale musím říct, že při dobrém osvětlení nejsou vidět. Takže problém bude spíše ve špatném osvětlení,“ přiznává se smíchem a dodává: „Ještě mi docela vadí, že nemám husté vlasy, jsou takové měkoučké a dětské.“ Co se týče větších úprav na svém těle, je dost opatrná. Rozhodně by si nenechala předělat prsa, ač nad tím během kojení uvažovala. Ovšem představa cizího předmětu v jejím těle ji děsí.

„Vždy když k nám Gabriela přijde, září jako sluníčko. Je na ní vidět, že je opravdu šťastná,“ prozrazuje na závěr Petra Řehořková, majitelka kliniky.