Proměny

PROMĚNA PETRA

Petra jsme proměnili zpět v mladíka.

Aktuality

OD MATEŘESKÉ K ÚSPĚŠNÉ KLINICE

Přečtěte si o příběhu Petra Clinic v nejnovějším vydání časopisu Brands&Stories

Je to příběh krásný až pohádkový. Petra Řehořková byla tehdy na mateřské s osmiměsíčním synem, když si pronajala tělocvičnu v Odoleně Vodě a začala předcvičovat aerobic. Brzo se nabalilo fitness cvičení pro děti, dospělé, maminky i těhotné. Klientky však stále požadovaly více, a tak se Petra začala zamýšlet nejen nad procesem hubnutí, ale i omlazování.

Aktuality

IT'S TIME - PRAVÝ ČAS ZAČÍT ŘEŠIT PROBLÉMY S PLETÍ

Právě teď je ten správný čas začít s procedurami korektivní dermatologie.

Sluneční paprsky se pomalu začínají probouzet k životu, ale do opravdového začátku sezóny stále ještě zbývá čas. Tak akorát na to, aby pleť měla čas na zahojení po zákrocích, které ji vyčistí, omladí a vám umožní odjet na dovolenou s pocitem o několik let mladšího vzhledu. 

Aktuality

POUKAZ DO PETRA CLINIC PŘI NÁKUPU V KIKA

Získejte jako dárek poukaz v hodnotě 1 000 Kč na naše služby při nákupu nad 1 000 Kč v obchodních domech KIKA.

Také v letošním roce pokračuje spolupráce s obchodními domy KIKA. Každý zákazník, který v KIKA nakoupí za více než 1000 Kč, obdrží na pokladně voucher do Petra Clinic. Spolupráce probíhá celý rok 2018 a počet nákupů není omezený. Při každém nákupu nad uvedenou částku tedy obdržíte znovu další voucher na tyto služby.

Aktuality

IT'S TIME - PRAVÝ ČAS ZAČÍT HUBNOUT NA LÉTO

Zdá se, že do léta je času ještě spousta. Správný čas začít hubnout do plavek je ale právě teď!

Do začátku plavkové sezóny zbývají ještě 3 měsíců a na vytvarování Vaší postavy tak zbývá ještě dost času. Hubnutí se ale samozřejmě nevyplatí nechávat na poslední chvíli. Rychlé snížení hmotnosti během několika týdnů za pomoci zaručeně efektivních diet vytváří na tělo ohromný tlak a ve výsledku může být kontraproduktivní.

Celebrity

JANA PAULOVÁ

Česká herečka k nám chodí na ošetření obličeje přímo na míru.

Jana Paulová k nám dochází na kosmetická a liftingová ošetření obličeje, které má jsme vypracovali přímo jí na míru dle nejnovějších terapeutických postupů Petra Clinic.

Celebrity

VENDULA PIZINGEROVÁ

Vendula u nás nechává odpočinout tělu i mysli

Říká se, že dobrá duše uvnitř člověka se projeví krásou navenek. Vendula a její projekt Kapka naděje, který se soustředí na pomoc nemocným dětem, je typickým příkladem.

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

KONZULTACE ZDARMA