Aktuality

IT'S TIME - PRAVÝ ČAS ZAČÍT HUBNOUT NA LÉTO

Zdá se, že do léta je času ještě spousta. Správný čas začít hubnout do plavek je ale právě teď!

Do začátku plavkové sezóny zbývá ještě 4 až 5 měsíců a na vytvarování Vaší postavy tak zbývá ještě dost času. Hubnutí se ale samozřejmě nevyplatí nechávat na poslední chvíli. Rychlé snížení hmotnosti během několika týdnů za pomoci zaručeně efektivních diet vytváří na tělo ohromný tlak a ve výsledku může být kontraproduktivní.

Aktuality

"ROZDÍL MEZI LÉKEM A JEDEM JE POUZE V DÁVKOVÁNÍ"

Primářka Petra Clinic MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou mluví o výplňových materiálech, pohlavních nemocech a léčbě vypadávání vlasů v rozhovoru s Petrou Řehořkovou v XTV.

Pomocí výplňových materiálů umíme vrátit vzhled pacienta i o 5 let zpět. Nic se ale nemá přehánět a zásadní rozdíl je právě v dávkování. "Když to někdo s dávkováním přehání, tak to vypadá opravdu vtipně", říká doktorka Asimiadou. V případě aplikace správného množství materiálu je ale určitě možné dosáhnout přirozeného mladistvého vzhledu.

Aktuality

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE NA ODSTRANĚNÍ TUKOVÉ TKÁNĚ

Jako první v Čechách se můzeme pochlubit jedinečnou laserovou technologií Fotona TightSculpting.

Na začátek roku jsme si pro Vás přichystali parádní novinku - v naší nabídce čerstvě najdete unikátní proceduru Fotona TightSculpting. Ta jedním z nejefektivnějších zákroků současnosti pro modelaci a zpevnění pokožky celého těla. Ošetření je rychlou, bezpečnou a účinnou alternativou laserové lipolýzy bez nároků na rekonvalescenci.

Aktuality

JAK VYŘEŠIT SPÁNKOVOU APNOI A CO DĚLAT S UŠNÍMI ZÁNĚTY?

Petra Řehořková v XTV vyzpovídala otorhinolaryngologa MUDr. Petra Janouška, který již třetím rokem ordinuje i v Petra Clinic.

„Bolest ucha nerovná se okamžitě utíkat k lékaři,“ říká MUDr. Petr Janoušek, pražský otorinolaryngolog. Ideální je podle něj vyzkoušet některé z metod, které dokážou bolest zmírnit.

Celebrity

JANA PAULOVÁ

Česká herečka k nám chodí na ošetření obličeje přímo na míru.

Jana Paulová k nám dochází na kosmetická a liftingová ošetření obličeje, které má jsme vypracovali přímo jí na míru dle nejnovějších terapeutických postupů Petra Clinic.

Celebrity

VENDULA PIZINGEROVÁ

Vendula u nás nechává odpočinout tělu i mysli

Říká se, že dobrá duše uvnitř člověka se projeví krásou navenek. Vendula a její projekt Kapka naděje, který se soustředí na pomoc nemocným dětem, je typickým příkladem.

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

KONZULTACE ZDARMA