DANA & PETRA A JEJICH VÁNOČNÍ DÁRKY | Petra Clinic

DANA & PETRA A JEJICH VÁNOČNÍ DÁRKY

Letos jsou v Petra Clinic ty pravé Vánoce. Klinika se oblékla do sváteční atmosféry a pod svým vánočním logem pro Vás připravila skutečně krásné dárky. Krása nebyla nikdy tak dostupná.
 
Chcete darovat krásu? Vyberte si z nabídky Vánočních balíčků a voucherů. Pokud byste naopak krásu rádi našli pod stromečkem, dejte o nás vědět Vašim protějškům. U nás pro Vás mohou vybrat balíček dle Vašeho přání. Majitelka kliniky Petra Řehořková pro každého klienta sestaví balíček přímo na míru. Balíček Petra Clinic obsahuje nejen dárkové balení pravých Belgických pralinek, ale i druhý voucher zdarma na další služby. Jako již tradičně je dárkový balíček luxusně zabalen a voucher je osobně podepsán Petrou Řehořkovou. Vánoční dárky nebyly nikdy lepší. 
 
Nové moderní procedury vyzkoušela i Dana Morávková, nová tvář Petra Clinic. I ve Vašich balíčcích mohou být procedury, které do nich Dana s Petrou doporučily. Pokud potřebujete s výběrem poradit, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejen základních procedur, ale i s kosmetikou řady BE Petra Clinic, vhodnou pro další péči o vaše tělo.