Celebrity

Lucie Vondráčková

Usměvavá zpěvačka známá mimo jiné také pro svůj mladistvý vzhled se stala novou tváří Petra Clinic.

Přestože jí letos bude už 42 let, vypadá stále na necelých 30. Jak to jen dělá? Lucie se o svoji tělo i pleť důsledně stará a nebojí se svěřit do rukou odborníků. Proto navštěvuje i kliniku estetické a laserové medicíny Petra Clinic a dokonce se stala naší novou tváří.

Marek Vašut

Charismatický herec v Petra Clinic podstupuje jak estetická, tak rehabilitační ošetření.

Marek Vašut na kliniku pravidelně dochází na pleťová ošetření - pečujeme o pokožku na jeho obličeji, která je pochopitelně namáhaná filmovým make-upem. Kromě toho jako velký sportovec využívá rehabilitačních zákroků Petra Clinic.

Gábina Partyšová

Oblíbená česká moderátorka Gabriela Partyšová pečuje o své tělo i mysl opravdu zodpovědně. I když je pracovně velice vytížená, stíhá toho přes den pro svoji krásu udělat opravdu mnoho. Každý den minimálně hodinu cvičí, dvakrát týdně chodí na jógu a sem tam si zajde na masáž, pokud jí to čas dovolí.

Gabriela mimo jiné navštěvuje kliniku estetické medicíny Petra Clinic, kde se zastaví asi dvakrát do měsíce. Vždy o ni pečuje jeden odborný terapeut a v estetické dermatologii pak lékař se sestrou. „Využívám laserového ošetření pleti a také spánkovou laboratoř. Laboratoř mi velice pomohla, protože jsem měla velké problémy usnout. Neměla jsem klidný a hluboký spánek, který jsem potřebovala. Dneska už se mi spí skvěle a mám vyrovnané a hezké sny. A samozřejmě, když se objeví nějaká hlubší vráska, tak mi na klinice pomáhají to řešit,“ usmívá se moderátorka.

SK Slavia Praha

Petra Clinic je oficiálním partnerem legendárního fotbalového klubu.

V roce 2020 jsme spojili síly s jedním z nejpopulárnějších fotbalových klubů v České republice. Sešívaní k nám chodí zejména na služby rehabilitačního rázu jako radiofrekvenční rehabilitaci nebo fokusovanou rázovou vlnu. Kromě těch jim také můžeme nabídnout estetické služby pro muže nebo koučink a mentoring pod taktovkou Jana Mühlfeita.

Bořek Slezáček

Známý herec pravidelně navštěvuje naši kliniku jak sám, tak se svojí partnerkou, které doporučil Petra Clinic a náš PicoPlus laser na odstranění již nechtěného tetování.

Bořkovi Slezáčkovi pomáháme s celou řadou drobných problémů. Rázovou vlnou jsme mu vyřešili tenisový loket, který ho trápil kvůli intenzivnímu cvičení. Radiofrekvenční rehabilitací mu zase pomáháme ulevit od pracovního stresu, nebo opět od bolestí kloubů a svalů způsobených sportem a cvičením. V lednu 2022 byl Bořek navíc jedním z prvních zákazníků, kteří u nás na vlastní kůži vyzkoušeli novinku EMSCULPT - technologii, která přímo podporuje tvorbu svalové hmoty.

David Kozma

Profesionální bojovník MMA české organizace Oktagon David Kozma využívá služby Petra Clinic k léčbě akné a sportovní rehabilitaci.

Davidovi na jeho cestě za úspěchem pomáháme zejména moderní formou rehabilitace – radiofrekvenční vlnou, která prohřívá hluboké zádové svaly a svaly na pažích. Zároveň si u nás nechává léčit drobné projevy akné. No prostě i sportovci se občas potřebují nechat opečovávat.

Jana Paulová

Herečce se staráme o pleť i tělo.

Jana Paulová se s Petrou Řehořkovou potkala náhodou při monitoringu spánku a od té doby dochází na kliniku na odpočinek při své náročné práci. Zamilovala si hlavně čistící kosmetickou péči, kterou na klinice umocňujeme kombinací neinvazivních metod omlazení a povzbuzení pleti k tvorbě nového kolagenu. Ráda navštěvuje radiolifting, který redukuje nepravidelné a malé tukové vrstvy na tváři a zpevňuje pleť.

Michaela Kuklová

Herečce jsme pomohli odstranit vrásky mezi očima.

Míša Kuklová je ve světě omlazování nováčkem. Denně sice slýchá, že na svůj věk vypadá stále mladě a běžně jí lidé prosí o doporučení kliniky, se kterou je nejvíce spokojena. „Samozřejmě, že mi lichotí slyšet, že vypadám mladě a tím spíš, že doposud jsem nic většího nepodstupovala,“ usmívá se Míša Kuklová. Trápily jí totiž dvě vrásky mezi očima. Vzhledem k tomu, že se jednalo o genetickou dispozici, a Míša zbytečně vypadala utrápeně, ač se tak vůbec necítila, nechala si je vyplnit a je nadšená. Ostatní vrásky jí nevadí, ráda by stárla co nejpřirozeněji. Nyní využívá tzv. myostimulátor, který nahrazuje cvičení v posilovně, které jí nikdy nebavilo. „Navíc mám tendenci se osvalovat, takže jsem v posilovně naopak přibývala, což tady nehrozí, a přesto se člověk zpevní a nějaký ten centimetr obvodu dané partie ubyde,“ komentovala nové zážitky na klinice Míša.

Karlos Vémola

Hvězda evropského MMA a české organizace Oktagon se v Petra Clinic připravuje na své zápasy.

Karlos „Terminátor“ Vémola se připojil k neustále se rozšiřujícímu seznamu profesionálních sportovců, kteří využívají služeb Petra Clinic. Terminátor se na klinice připravuje na své zápasy především prostřednictvím radiofrekvenční rehabilitace, která mu pomáhá předcházet zraněním a zkrátit dobu regenerace mezi fyzickými cvičeními, čímž se zvyšuje efektivita celého tréninku.

Tomáš Magnusek

Českému režisérovi pomáháme zhubnout.

Petra Clinic pomáhá Tomášovi Magnuskovi vyřešit dlouholetý problém s nadváhou. Podstoupil plastickou operaci břicha, díky které se zbavil velké masy tukové tkáně. Následnou rehabilitaci strávil v pražské ordinaci Petra Clinic pod dohledem Petry Řehořkové. Ta Tomášovi naordinovala terapii bezbolestné neinvazivní liposukce a ošetření Fotona Tightsculpting, díky kterým v kombinaci s předchozí operací zhubnul přes 70 kg!

Raego

Nezávislému zpěvákovi pomáháme s léčbou akné a jizev po akné a formováním postavy bezbolestnou liposukcí a revoluční technologií EMSCULPT.

Raegův fenomenální příběh popisuje minulost 130 kilového outsidera, který prošel šikanou, chudobou a bojem s vlastním vzhledem. V mládí se prosadil pořádáním koncertů rapových hvězd, kde se ujal role moderátora a účinkujícího na freeestyle battlech.

Angelika Kostyshynová

Vicemiss Czech Republic 2020 pečujeme o pleť.

Angelika Kostyshynová se věnuje modelingu od svých dvaceti let. Účastnila se několika soutěží krásy v ČR i v zahraničí a vždy s úspěchem. Za svůj největší úspěch v modelingu považuje titul první vicemiss Czech Republic 2020, díky kterému reprezentuje ČR na světové soutěži Miss Supranational.

Ivka

Finalistce soutěže MasterChef se staráme o zadeček a stehna.

Ambasadorka Petra Clinic Ivka pravidelně navštěvuje naši kliniku, abychom ji pomohli s vytvarováním jejího vysportovaného zadečku a stehen, což nám umožňuje bezbolestná radiofrekvenční liposukce a rázová vlna.

„Miluju to prostředí, ty lidi tam a tu domácí a kamarádskou atmosféru, která tam panuje. Jediné místo, kde si alespoň na půl hodiny odpočinu a vypnu.“ - vypráví Ivka o svých zážitcích z Petra Clinic.

Dominika „Mína“ Elischerová

Zpěvačka, herečka a influencerka Dominika „Mína“ Elischerová vyhledala Petra Clinic, aby jí pomohla s dlouholetými problémy s akné.

Spolupráce s Petra Clinic Dominice výrazně pomohla, přestože kvůli nedostatku času nemůže kliniku navštěvovat tak často, jak by chtěla. Po vynikajících výsledcích léčby akné se Dominika odhodlala i k dalším ošetřením - přála si zpevnit zadeček, čehož jsme docílili rozpuštěním tukové tkáně pomocí radiolipolýzy a rázové vlny, a dále jsme jí pomohli zredukovat tuk v podbradku použitím injekční lipolýzy.

Dominika „Mína“ Elischerová

Slavnému herci pečujeme o tvář i postavu.

Martin Dejdar je jeden z našich nejčastějších zákazníků z řad mužů. Podstoupil u nás laserové odstranění znamének na zádech, omlazení tváře pomocí technologie mikrojehličkové radiofrekvence nebo permanentní epilaci, díky které se zbavil problémů s pocením. Navíc také vyzkoušel a přesvědčil se o efektech bezbolestné liposukce.

Vendula Pizingerová

Vendula u nás nechává odpočinout tělu i mysli

Říká se, že dobrá duše uvnitř člověka se projeví krásou navenek. Vendula a její projekt Kapka naděje, který se soustředí na pomoc nemocným dětem, je typickým příkladem. „Kapka naděje je moje srdeční záležitost a moje práce. Zastávám názor, že pokud člověk chce dosáhnout toho nejlepšího, nepočítá čas.“Do Petra Clinic si ráda zajde třeba na masáž aktivující kolagen. „S Petrou jsme se poznaly před pár lety na dovolené v Řecku,“ s úsměvem vzpomíná a dodává: „chodím k Petře na kliniku zpravidla na rychlé procedury, protože jsem opravdu hodně vytížený člověk.“ Petra Řehořková si Vendulu vychvaluje jako klientku: „Je to velmi atraktivní a živočišná žena, když přijde je jí všude "plno".

Eva Čížkovská

Řady celebrit využívajících služby Petra Clinic se rozrostly o herečku z Discopříběhu.

Evě Čížkovské určitě leckdo může závidět sexy křivky i tři desetiletí poté, co ztvárnila striptérku Álu v Discopříběhu 2. O své tělo se více než dobře umí postarat i sama, ale na dotvarování stehen, zadečku i bříška přece jen využívá bezbolestnou liposukci a ošetření na redukci celulitidy v Petra Clinic. I z toho důvodu, že si během zákroků vždy odpočine od stresu pracovního života.

Kateřina Cajthamlová

Výživová poradkyně z pořadu "Jste to, co jíte!" ordinuje v Petra Clinic

Celebrity máme i v našem odborném týmu. Známá odbornice na zdravý životní styl vás detailně vyšetří, probere s vámi laboratorní výsledky, zkonzultuje s vámi jídelníček a doporučí vhodné fyzické aktivity a další změny životního stylu.

Mahulena Bočanová

Známé herečce pomáháme zpomalit stárnutí pomocí neinvazivních metod

Mahulena Bočanová není velkou fanynkou plastických operací, a tak zpomaluje stárnutí alespoň pomocí neinvazivních metod, u kterých se nemusí bát negativních následků. Nechala si u nás udělat lifting obličeje, který pomáhá nejen její tváři, ale i sebevědomí.

Josef Kůrka

Muž roku 2016 se stal novým ambasadorem Petra Clinic.

Josef Kůrka často navštěvuje kliniku po boku své přítelkyně Báry Mottlové, která je u nás jako doma. Protože jeho vlasy kvůli častému odbarvování dostávají zabrat, využívá vlasové mezoterapie, která pomocí aplikace růstových faktorů a kmenových buněk podporuje růst a zdraví vlasů. Kromě vlasové mezoterapie si Josef dopřeje i rehabilitaci pomocí rázové vlny nebo permanentní epilaci.

Dominika Myslivcová

Blogerce se pravidelně staráme o celé tělo.

Dominika Myslivcová je častá zákaznice Petra Clinic. Využívá u nás dermatologická ošetření jako plazmalifting nebo diamantovou mikrodermabrazi. Na redukci celulitidy podstoupila ošetření rázovou vlnou a často si nechává hýčkat pleť dermatologickými ošetřeními. Pravidelně také absolvuje permanentní epilaci, aby musela ztrácet čas holením. Na domácí péči používá výrobky řady Petra Clinic.

Jana Doleželová

Miss České republiky 2004 pomáháme s omlazením pleti.

Miss České republiky pro rok 2014 a magistra farmacie Jana Doleželová často navštěvuje naši kliniku. Na svém takřka dokonalém těle nepotřebuje žádné invazivní zákroky, proto využívá pouze neinvazivní služby z oblasti omlazení pleti a korektivní dermatologie. Podstoupila u nás například epilaci lýtek, mikrojehličkovou radiofrekvenci a další anti-agingová ošetření.

Trio Divas

Operním hvězdám pečujeme o tělo a pleť.

Členky operního tria v naší klinice využívají pravidelnou kosmetickou péči i tělové procedury. Například Tereza Mátlová se u nás nechává s oblibou hýčkat při masážích obličeje a dekoltu. Kromě toho se pěvkyně angažovali i jiným způsobem - před Vánoci v roce 2016 zazpívaly na střeše naší kliniky na charitativní akci na podporu nadačního fondu Kapka naděje.

Tereza Mátlová

Muzikálové zpěvačce jsme pomohli rozzářit unavenou pleť.

Tereza Mátlová začala naši kliniku navštěvovat s nadsázkou za 5 minut 12. Protože se naplno věnuje své práci a hlavně dceři Emilce, pořád si nedokázala udělat čas sama na sebe. Každodenní představení v divadlech a koncerty a s tím spojené líčení a divadelní make-up - to vše se začalo Tereze projevovat na pleti, která už začínala vypadat unaveně.

Dominika Býmová

Populární herečce jsme odstranili nechtěné tetování.

S Dominikou jsme se seznámili, když za námi přišla s prosbou - přála si odstranit tetování, které se jí už nelíbilo. V Petra Clinic naštěstí máme revoluční přístroj, který jí ho jednou provždy zbavil.

Martin Zounar

Známý herec rozšířil řady mužských klientů Petra Clinic.

Martin Zounar na kliniku přišel s typickým problémem. Potřeboval se zbavit pár přebytečných kilogramů hlavně v oblasti břicha. Řešení znělo stejně jasně jako zadání - bezbolestná radiofrekvenční liposukce. Kromě řešení potíží s váhou si Martin na kliniku chodí i odpočinout. Pohodová atmosféra kliniky a společnost Petry Řehořkové mu poskytuje dokonalý relax a uvolnění od stresu.

Matyáš Hložek

Muž roku 2017 je zářným příkladem toho, co může estetická medicína nabídnout mužům.

Matyáš Hložek tvrdí, že i muži by měli o svoji vizáž pravidelně pečovat a sám tak rozhodně činí. Do Petra Clinic poprvé přišel společně s týmem HC Olymp Martina Dejdara a od té doby podstoupil jak několik estetických zákroků, tak pravidelnou rehabilitaci po sportu - zejména biostimulační laser a fokusovanou rázovou vlnu.

Petr Janda

Rockový zpěvák chodí do Petra Clinic s celou rodinou.

Frontmanovi skupiny Olympic dlouhodobě pečujeme o pleť a pomáháme mu udržet se v kondici. Rocker využívá například vlasovou mezoterapii na podporu růstu vlasů, neinvazivní lifting obličeje pro vyhlazení vrásek nebo liposukční metodu Vanquish pro bezbolestnou redukci tuku na břiše. Petr Janda si návštěvy naší kliniky vždy pochvaluje, a navíc s sebou často na návštěvu bere celou svoji rodinu.

Kristina Kloubková

Úspěšné moderátorce pravidelně pečujeme o pleť.

Ženské tělo prodělává během těhotenství spoustu různých proměn a ne všechny mají pozitivní vliv na to, jak vypadá po porodu. Kristina Kloubkové o tom ví své. Po porodu císařským řezem dostalo její bříško zabrat a moderátorka se tedy rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Bříško jsme ji vyhladili bezbolestnou liposukcí a navíc jsme jí poskytli kosmetickou péči pro relaxaci její pleti, kterou u nás od té doby pravidelně využívá.

Milan Drobný

Známému zpěvákovi pomáháme zhubnout díky neinvazivním liposukčním metodám.

Milan Drobný navštěvuje naši kliniku od léta 2017. Pomáháme mu především s redukcí podkožního tuku v oblasti bříška metodou bezbolestné radiofrekvenční liposukce. Postupem času se ale Milan osmělil a vyzkoušel i další z našich mnoha zákroků. Dle vlastních slov se na klinice cítí velmi dobře a opečovávaně a na své postavě vidí výsledky ošetření.