Novinky v Petra Clinic

Petra Řehořková pro First Class: Co je důležité pro kvalitní život

24.9.2023

Že se vždy vyplácí následovat hlas svého srdce a nenechat se svést z vlastní cesty jen kvůli názorům nebo zkušenostem druhých lidí, ukazuje Petra Řehořková na své podnikatelské cestě. Začínala jako cvičitelka aerobiku a jednou si v odborném časopisu přečetla zajímavý článek o moderních cvičících stolech.

Sleva 10 % na všechny vouchery ke Dni matek

Akce ukončena

Nejlepší dárek pro maminku je krása a zdraví. V Petra Clinic navíc o 10 % levnější až do neděle 14. května.

Až do Dne matek můžete v našem e-shopu kosmetikaprozdravi.cz pořídit dárkové vouchery na ošetření Petra Clinic ve všech hodnotách o 10 % levněji. Ideální příležitost udělat radost svojí mamince, nebo klidně komukoliv jinému z vašich blízkých, kteří touží po kráse a zdraví.

Petra Řehořková ve Snídani s Novou

14.4.2023

Jaké jsou trendy v oblasti laserové a estetické medicíny? Na co všechno se používá laser? Jak funguje nový typ thuliového laseru a co dokáže udělat s pletí pacienta?

„Bolestivost záleží na tom, jaký typ laseru použijeme. Například odstranění tetování bolí zhruba jako tetování samotné. Při klasickém resurfacingu člověk cítí jemné pálení, ale nic, co by se nedalo zvládnout. U thuliového je cítit jemné kousání.“ – Petra Řehořková o bolestivosti laserových ošetření.

Vítejte v nové éře anti-agingu

29.3.2023

Představujeme TotalSkin Solution, nejnovější průlom v estetické medicíně. Toto inovativní ošetření kombinuje dvě nejmodernější technologie, které společně komplexně ošetřují všechny vrstvy pokožky a přinášejí skutečně dechberoucí transformaci.

Petra Řehořková ve Snídani s Novou

22.3.2023

Jaké jsou současné trendy v oblasti estetické medicíny? Jak si vybrat toho správného lékaře? A kdy začít s estetickými ošetřeními? Odpovídá Petra Řehořková ve Snídani s Novou.

„Čim dál tím větší zájem i u mladších ročníků je o výplně rtů, ať už se jedná o jejich zvětšení, refresh nebo doplnění kontur. Je ale důležité si uvědomit tvar obličeje a přirozenou asymetrii, kterou všichni máme. Vždy doporučujeme nesnažit se docílit symetrie, protože to pak nevypadá hezky.“ – Petra Řehořková o úpravách v obličeji.

Sleva 10 % na všechny vouchery k MDŽ

Akce ukončena

Mezinárodní den žen je za dveřmi. A ať už chcete splnit sen své lepší polovičce, nebo si prostě udělat radost, v Petra Clinic jste na správném místě - připravili jsme pro vás 10% slevu na všechny vouchery na ošetření Petra Clinic.

Pokud chcete ošetření vybrat sami, můžeme vám poradit, že březen je měsícem pro anti-agingová ošetření jako 4D lifting, který omladí pleť zvenku i zevnitř, mikrojehličkovou radiofrekvenci, která nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu, nebo Hollywood peeling, ošetření filmových hvězd.

Sleva 10% na všechny vouchery

Akce ukončena

Udělejte radost svému protějšku u příležitosti svátku zamilovaných a využijte slevy 10 % na vouchery na ošetření Petra Clinic.

Díky voucheru můžete darovat zdraví a krásu, ale výběr samotných zákroků necháte na obdarovaném. Tomu samozřejmě s výběrem ošetření pomůže odborný tým kliniky v čele s Petrou Řehořkovou. Vouchery se vztahují na všechny zákroky Petra Clinic.

Krásné prožití vánočních svátků, hlavně klid a pohodu

22.12.2021

Za celou kliniku estetické medicíny Petra Clinic Vám chceme poděkovat za podporu v roce 2022 a přejeme Vám klidné Vánoce a krásný nový rok plný zdraví, pohody a krásy!

Adventní kalendář plný slev

Akce ukončena

Vánoční tradice Petra Clinic je zpět. Otevřete si každý den okénko se slevou, balíčkem, nebo jinou akcí!

Jako každý rok jsme i letos se začátkem prosince spustili kalendář, který vás nejen provede adventním obdobím, ale který vám také pomůže najít ten nejlepší dárek pro své blízké, nebo třeba i pro sebe. Za zvýhodněnou cenu nebo s dárkem navíc! V adventním kalendáři se každý den skrývá jiná akční nabídka - sleva na ošetření nebo na vouchery, akce na e-shopu nebo dárek k zakoupení zákroků. Akce vždy platí celý den od půlnoci do půlnoci.

Užijte si advent s Petra Clinic!

Perfektní tělo o 15 % levněji

24.10.2022

Podzim je ideálním obdobím pro takřka všechny zákroky estetické medicíny od korektivní dermatologie přes rehabilitaci až po neinvazivní redukci tukové tkáně. A pokud to s péčí o sebe myslíte opravdu vážně, máme pro vás 15% slevu na neinvazivní ošetření od 30 000 Kč.

Zbavte se přebytečného tuku díky bezbolestné radiofrekvenční liposukci, posilujte svaly zcela bez námahy pomocí nové technologie EMSCULPT nebo dejte sbohem striím či celulitidě.

Objevte výhody Premium karty

24.10.2022

Stáhněte si Premium kartu Petra Clinic a získejte přístup k exkluzivním nabídkám pro členy věrnostního klubu Petra Clinic.

Exkluzivní nabídky pro členy Premium Clubu Petra Clinic, akce, novinky z kliniky a vyhlašování soutěží z našich sociálních sítí. K tomu všemu získáte přístup stažením Premium karty Petra Clinic.

Rozdáváme vánoční dárky za 100 000 Kč

Akce ukončena

Chcete své blízké překvapit opravdu velkolepým dárkem? Jste na správném místě, protože během předvánoční sezóny rozdáváme našim klientům a sledujícím vánoční vouchery v celkové hodnotě 100 000 Kč. Darujte svým blízkým zdraví a krásu.

Jak můžete voucher získat? Jednoduše navštivte náš Facebook, přidejte komentář k příspěvku s vyhlášením vánoční akce a označte v něm partnera, partnerku, člena rodiny a nebo zkrátka kohokoliv, koho byste chtěli voucherem obdarovat a kdo si zaslouží jen tu nejlepší péči. Od 7. do 15. listopadu pak vylosujeme 5 z vás, kteří obdrží voucher na ošetření v hodnotě 20 000 Kč.

Sleva 15 % na všechny vouchery

Akce ukončena

Všechny dárkové certifikáty na ošetření Petra Clinic můžete až do konce srpna pořídit o 15 % levněji. Užijte si ty nejluxusnější procedury dle vlastního výběru, nebo je darujte své dražší polovičce!

Ať už se chcete zbavit přebytečných kilogramů pomocí neinvazivní bezbolestné liposukce, vyhladit vrásky kyselinou hyaluronovou nebo vyléčit akné či jizvy po akné, můžete vy i vaši blízcí využít zlevněné vouchery na ošetření v Petra Clinic.

Vyhlašujeme výherce 100 000 Kč voucheru

7.4.2022

Kdo se stal výhercem Facebookové megasoutěže o voucher na ošetření Petra Clinic v pohádkové hodnotě 100 000 Kč? Podívejte se na video, kde majitelé kliniky Petra a Tomáš Řehořkovi vyhlašují vylosovaného štastlivce!

Pozor na falešný účet na Facebooku + vyhlášení dílčí soutěže o 10 000 Kč voucher

31.3.2022

Na Facebooku se objevila se falešná stránka, která imituje tu naší, píše našim sledujícím, že vyhráli soutěž a snaží se z nich vylákat kontaktní údaje a následně i údaje o platební kartě, což my nikdy dělat nebudeme. Situace nás mrzí a s podvodnou stránkou ze všech sil bojujeme.

Lucie Vondráčková - Přirozená krása umí víc

17.3.2022

Když se řekne Lucie Vondráčková, tak se obvykle každému v naší republice vybaví známá zpěvačka. Není to ovšem všechno, protože Lucka se současně věnuje i herectví, dabingu a je také textařkou. K tomu zvládá péči o dva syny, a ještě u toho všeho vypadá fantasticky. Jak to ale dělá? Našla snad recept na elixír mládí?

Sleva 15 % na vouchery od 10 000 Kč k MDŽ

2.3.2022

Mezinárodní den žen je za dveřmi. A ať už chcete splnit sen své lepší polovičce, nebo si prostě udělat radost, v Petra Clinic jste na správném místě - připravili jsme pro vás 15% slevu na vouchery v hodnotě 10 000 Kč a více.

Pokud chcete ošetření vybrat sami, můžeme vám poradit, že březen je měsícem pro anti-agingová ošetření jako 4D lifting, který omladí pleť zvenku i zevnitř, mikrojehličkovou radiofrekvenci, která nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu, nebo Clodessine rituál, který dokonale hydratuje a vypíná pleť.

Petra Řehořková ve Snídani s Novou

9.2.2022

Jak se zbavit podkožního tuku pomocí neinvazivních ošetření? Jaké jsou výhody farmakoterapeutických řešení? Jak funguje PicoPlus laser, moderní metoda odstranění tetování? Odpovídá Petra Řehořková.

„Po každém ošetření odstranění tetování vznikne na kůži pigmentace, jakoby reliéf toho tetování, jako kdybyste se opálili podle nějaké šablony. To je tím, že ta kůže se brání, ale dá se to zase odstranit druhým typem laseru “ – Petra Řehořková o odstranění tetování.

Zajímají vás všechny podrobnosti, které Petra Řehořková probrala s moderátory Snídaně s Novou? Pusťte si celou reportáž na YouTube kanálu Petra Clinic.

Petra Řehořková ve Snídani s Novou

19.1.2022

Jaké jsou nejžhavější novinky ve světě neinvazivní redukce tuku? Jak funguje a co umí nová technologie EMSCULPT? A jaká je nejúčinnější současná metoda odstranění tetování? Odpovídá Petra Řehořková.

„Vy ležíte a EMSCULPT posiluje vaše svaly vyvoláváním supramaximálních kontrakcích, kterých při cvičení nedosáhnete. Takže 4 ošetření nahradí 3 měsíce ve fitku. Krásně a izolovaně vám to posílí jakýkoliv sval“ – Petra Řehořková o technologii EMSCULPT.

Zajímají vás všechny podrobnosti, které Petra Řehořková probrala s moderátory Snídaně s Novou? Pusťte si celou reportáž na YouTube kanálu Petra Clinic.

Zbav se tuku, buduj svaly

5.1.2022

Spalujte tuk a zároveň posilujte svaly bez cvičení. Ježíšek nám nadělil revoluční přístroj BTL EMSCULPT, který v kombinaci s léty prověřenou bezbolestnou liposukcí dokáže zdánlivě nemožné.

Ošetření EMSCULPT je založené na neinvazivní HIFEM (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologii, která během jednoho třicetiminutového ošetření vyvolá 22 000 svalových kontrakcí. Navíc v takové intenzitě, které nelze dosáhnout při běžném cvičení. Ošetření ale není bolestivé, pouze budete mít pocit intenzivní stimulace daného svalu. Výsledek zaznamenáte už po 1 ošetření, ale pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci.

Vyměňte vánoční obálku za zdraví a krásu

Akce ukončena

Zlevnili jsme všechny vouchery o 10 % - ideální příležitost investovat peníze od Ježíška do vlastního zdraví a krásy.

Až do 15. ledna jsme zlevnili všechny vouchery na naše služby o 10 %. Udělejte po Vánocích radost sami sobě nebo svým blízkým třeba k nadcházejícím narozeninám či výročí a ušetřete až 10 000 Kč na jednom voucheru.

Nakupte dnes na e-shopu kosmetikaprozdravi.cz Vouchery platí až do konce následujícího roku a různé hodnoty certifikátů můžete libovolně kombinovat. si můžete vybrat z voucherů v několika daných hodnotách, nebo mezi sebou různé hodnoty libovolně nakombinovat. Pokud si s výběrem hodnoty nebudete vědět rady, rádi vám poradíme osobně i po telefonu.

Petra Řehořková a Raego ve Snídani s Novou

7.12.2021

Jak nejlépe vybrat dárek ze světa estetické medicíny pro své nejbližší? Proč je zima ideální období na korektivní dermatologii? A může obezita negativně ovlivnit stav pleti? O tom vypráví majitelka Petra Clinic Petra Řehořková ve Snídani s Novou.

„Na podzim a v zimě na nás zpravidla nepůsobí takové množství slunečního záření, ale jde také o to, že pleťových ošetřeních cítíme lépe, protože venku je chladněji a tolik se nepotíme. “ – Petra Řehořková o výhodách podstoupení pleťových ošetření v zimě.

Zajímají vás všechny podrobnosti, které Petra Řehořková probrala s moderátory Snídaně s Novou? Pusťte si celou reportáž na YouTube kanálu Petra Clinic.

Informace pro klienty ohledně COVID-19

22.11.2021

Z důvodu sílící epidemie nemoci COVID-19 posilujeme hygienická opatření tak, abychom zajistili bezpečí Vám, našim klientům i našemu personálu.

Na klinice už od začátku epidemie dodržujeme nejpřísnější hygienická opatření. Všichni z nás mají dokončené očkování a navíc se pravidelně několikrát týdně testujeme. Celý personál je perfektně vyškolen a vybaven ochrannými pomůckami. Vybavení a zázemí kliniky pravidelně dezinfikujeme a využíváme virucidní lampu k následné dezinfekci po zákroku.

Pokud se necítíte dobře nebo máte nařízenou karanténu, kontaktujte nás a najdeme společně nový termín.

Petra Řehořková opět ve snídani s Novou

17.11.2021

Jaké jsou nejúčinnější metody hubnutí současnosti? Jak se zbavit podbradku? Jak se zbavit nechtěného tetování? Bolí to? A jsou s ošetřením spojená nějaká omezení? O tom vypráví majitelka Petra Clinic Petra Řehořková ve Snídani s Novou.

„Dnes existuje spousta metod hubnutí. Samozřejmě je důležité dobře jíst, je důležité se hýbat, ale jsou i modernější metody, mezi které patří například rozpouštění tuku neinvazivními procedurami bez bolesti, bez operace, nebo nová farmakologická léčba, která je aplikována na základě předpisu vašeho lékaře.“ – Petra Řehořková o moderních metodách hubnutí.

Darujte mládí a ušetřete až 10 000 Kč

10.11.2021

Některé věci se darují snáze než jiné. Díky našim vánočním voucherům můžete své nejbližší obdarovat mládím, krásou i zdravím. Nyní navíc se slevou 10 % na každý voucher, díky které můžete na jednom poukazu ušetřit až 10 000 Kč.

Estetická ošetření Petra Clinic potěší nejen vaši partnerku, maminku, babičku, ale případně i váš mužský protějšek. A protože vybrat to správné ošetření pro své blízké může pro vás být až nadlidský úkol, můžete využít vánoční vouchery, díky kterým si může vybrat sám obdarovaný. Pochopitelně za asistence odborného personálu kliniky, pokud o ni bude stát.

Petra Řehořková opět ve snídani s Novou

25.10.2021

Jak lze bojovat s nadváhou a obezitu u mužů, žen i dětí? Jak se vypořádat s jo-jo efektem? Jak omládnout pomocí estetické medicíny a konkrétně korektivní dermatologie? A je kyselina hyaluronová prospěšná i při orálním podání? O tom vypráví majitelka Petra Clinic Petra Řehořková ve Snídani s Novou.

Korektivní dermatologie je záležitost, kdy se snažíme mužům i ženám pomoci, aby vypadali lépe a mladistvě například pomocí kyseliny hyaluronové, botulotoxinu nebo laserových technologií.“ – Petra Řehořková vysvětluje, čím se zabývá korektivní dermatologie.

Sleva 20 % na všechna ošetření v Karlových Varech

22.9.2021

Nechte se opečovávat za mimořádně výhodných podmínek v lázeňském městě v době, kdy díky slábnoucímu sluníčku nastává ten nejlepší čas na estetickou medicínu.

Věděli jste, že až do konce letošního roku můžete čerpat státní příspěvek ve výši 4 000 Kč na pobyt v českých lázních? To je sám o sobě dobrý důvod navštívit Karlovy Vary a nechat své tělo i mysl zrelaxovat, ale my jsme se rozhodli tuto nabídku ještě vylepšit. Připravili jsme pro vás 20% slevu na všechna ošetření v naší ordinaci v Karlových Varech.

Petra Řehořková a Petr Havlíček ve snídani s Novou

22.9.2021

Je nadváha a obezita v České republice problém? A co západní Evropa? A jak s nadváhou účinně bojovat? O tom vypráví výživový specialista Petr Havlíček a Petra Řehořková ve Snídani s Novou.

„Rozpustíme tuk pomocí radiofrekvenční vlny, která pronikne do tukové tkáně, kde jí zkapalní. My ji tedy tělu nabídneme jako první zdroj energie, takže když se pak budete hýbat, tělo si sáhne právě pro tuto energii, protože ji má nablízku“ – Petra Řehořková o principu hubnutí za pomoci bezbolestné radiofrekvenční liposukce.

Objednávejte se na korektivní dermatologii do Karlových Varů

10.9.2021

Začíná podzim a přímé slunce slábne, což ve světě estetické medicíny znamená čas na lékařská ošetření, tedy korektivní dermatologii. Využijte ideálního ročního období a nechte si vyhladit vrásky.

Mezi ta nejžádanější lékařská ošetření samozřejmě patří ta 2 nejznámnější. Aplikace botulotoxinu je legendární ošetření na dlouhodobé vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. Je také vynikající přípravou na další měsíce, protože zároveň zabraňuje vzniku nových vrásek. Kyselina hyaluronová zase vyplňuje vrásky a omezuje tvorbu nových díky své silně hydratační schopnosti.

Petra Řehořková představuje bezbolestnou liposukci ve Snídani s Novou

28.8.2021

Jak nejlépe zatočit s přebytečnými kilogramy? Jaké jsou nejnovější trendy v hubnutí? Pro koho je vhodná bezbolestná radiofrekvenční liposukce? A jak lze odstranit nechtěné tetování? Petra Řehořková opět vystoupila ve Snídani s Novou.

„Odstranění tetování je proces, který opakujeme vždy po dvou měsících. Barvu vždy rozprášíme a ona se následně vyplavuje z těla. Takže první výsledek vidí lidé po dvou měsících. Někdo jde dvakrát, někdo třikrát, ale někdo i osmkrát. Záleží na tom, kolik vrstev inkoustu v tetování je“ – Petra Řehořková o odstranění tetování PicoPlus laserem.

Letní akce 20 % na pleťová ošetření prodloužena do 31. 8.

Aktualizováno 2.8.2021

Pro velkou popularitu jsme prodloužili letní akci až do konce srpna, abyste si mohli užívat zbytek léta a dovolené bez vrásek, akné a dalších neduhů. Nabízíme slevu 20 % na 5 nejoblíbenějších pleťových procedur, které moderní estetická medicína nabízí.

Vybrali jsme 5 ošetření, která jsou časově nenáročná, bezbolestná, často až relaxační a nevyžadují zvláštní rekonvalescenci. Zkrátka ideální na léto! A které zákroky jsme pro letní akci vybrali?

Petra Řehořková a Tomáš Magnusek ve Snídani s Novou

2.8.2021

Kolik přibrala česká populace během koronavirové doby a jak režisér Tomáš Magnusek za pomoci Petra Clinic shodil 75 kilogramů? O tom vypráví Tomáš a Petra Řehořková ve Snídani s Novou

„Petra mi vždycky ukazovala ty stroje v Petra Clinic a já jsem se tomu smál. Všichni ti lidé odtamtud chodili šťastní a já říkal, že to nepotřebuju. Ještě jsem si byl trapnej, že jsem si z toho dělal srandu a image.“ – Tomáš Magnusek o období před svým rozhodnutím zhubnout a otočit svůj život o 180°.

Vezměte své zdraví do vlastních rukou

17.5.2021

Nechte si preventivně vyšetřit potenciálně nebezpečná znaménka pomocí nejmodernějších monitorovacích metod.

Na 30. května připadá Evropský den melanomu, který připomíná, jak je důležité pravidelně kontrolovat nejen nebezpečně vypadající znaménka. V Petra Clinic vám s prevencí vzniku rakoviny kůže umíme pomoci hned dvěma různými metodami.

Užijte si Velikonoce a celé jaro bez akné

31.3.2021

Velikonoce klepou na dveře a s nimi i parádní příležitost zvýšit si své sebevědomí a konečně se zbavit akné nebo jizev, které zanechalo.

Laserové ošetření akné nejen redukuje aktivní projevy akné, ale navíc omezuje tvorbu nového. Zákrok je rychlý a po jeho dokončení se nemusíte obávat žádného zarudnutí pokožky, puchýřů nebo popálenin. Zkrátka moderní, bezbolestné a neinvazivní ošetření, které vás neomezí ani v době, kdy jarní slunce ukazuje svoji sílu.

6.3.2021

Každá žena má sny. A mnohé z nás sní o kráse a dokonalém těle.

Mezinárodní den žen je za dveřmi. A ať už chcete splnit sen své lepší polovičce, nebo si prostě udělat radost, v Petra Clinic jste na správném místě. Jaro klepe na dveře a s ním čas na zákroky, které připraví tělo i pleť na následující slunné měsíce.

28.1.2021

Udělejte radost svému protějšku u příležitosti svátku zamilovaných a využijte slevu 20 % na valentýnské vouchery v hodnotě 5 000 Kč a výš na ošetření Petra Clinic.

Díky voucheru můžete darovat zdraví a krásu, ale výběr samotných zákroků necháte na obdarovaném. Tomu samozřejmě s výběrem ošetření pomůže odborný tým kliniky v čele s Petrou Řehořkovou. Vouchery se vztahují na všechny zákroky Petra Clinic.

25.12.2020

Až do 31. prosince jsme zlevnili všechny vouchery od hodnoty 5 000 Kč výše o 20 %. Udělejte po Vánocích radost sami sobě nebo svým blízkým třeba k nadcházejícím narozeninám či výročí a ušetřete až 10 000 Kč na jednom voucheru.

Nakupte dnes na e-shopu kosmetikaprozdravi.cz. Vouchery platí až do konce následujícího roku a různé hodnoty certifikátů můžete libovolně kombinovat.

20.11.2020

Některé věci se darují snáze než jiné. Díky našim vánočním voucherům můžete své nejbližší obdarovat mládím, krásou i zdravím. Nyní navíc s bonusem 1 000 Kč ke každému voucheru.

Estetická ošetření Petra Clinic potěší nejen vaši partnerku, maminku, babičku, ale případně i váš mužský protějšek. A protože vybrat to správné ošetření pro své blízké může pro vás být až nadlidský úkol, můžete využít vánoční vouchery, díky kterým si může vybrat sám obdarovaný. Pochopitelně za asistence odborného personálu kliniky, pokud o ni bude stát.

Na našem e-shopu www.kosmetikaprozdravi.cz si můžete vybrat z voucherů v několika daných hodnotách, nebo mezi sebou různé hodnoty libovolně nakombinovat. Ke každému certifikátu navíc obdržíte bonusový voucher v hodnotě 1 000 Kč na neinvazivní zákroky. Pokud si s výběrem hodnoty nebudete vědět rady, rádi vám poradíme osobně i po telefonu.

20.10.2020

V současných dnech, kdy po nás situace vyžaduje sociální distanc a tvář schovanou za rouškou, je ideální doba na váš oblíbený Resurfacing obličeje.

Laserový resurfacing je populární ošetření, které donutí pleť dokonale zregenerovat a jehož efekt přetrvává několik let. Zákrok spočívá v odpaření epidermis, tedy nejsvrchnější vrstvy kůže, a jejím následném přirozeném obnovení. Tato regenerace trvá několik dní až týden po zákroku a projevuje se jemným pálením, začervenáním a vysušením kůže. Následující 2 měsíce pak klientům doporučujeme vyhnout se přímému slunečnímu záření.

7.10.2020

V nouzi poznáš přítele! My jsme jako podporu v těžké době pro naše přátele a zákazníky připravili slevu 10 % na všechna ošetření z naší nabídky. Využijte šanci a přijďte relaxovat do bezpečného a čistého prostředí naší kliniky. Kdy jindy, když ne teď?

Ať už se rozhodnete dopřát si zákroky, které byste jinak nevyzkoušeli, ušetřit 250 Kč za vyšetření znamének po létě přístrojem FotoFinder, nebo dokonce několik tisíc z luxusnějších ošetření jako redukce tuku technologií Fotona Tightsculpting nebo Šampaňské pro vaši pleť - během této akce si opravdu vybere každý z vás. Teď dokonce máte unikátní příležitost slevu využít na redukci vrásek pomocí Botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové.

30.9.2020

Tradiční preventivní akce Stan proti melanomu odhalila jako každý rok velkou spoustu melanomů a zhoubných nádorů kůže, které jsou spojené s pálícím letním sluncem.

Chcete být v klidu a mít svoji kůži pod kontrolou? Nechte si i vy vyšetřit svá znaménka unikátním diagnostickým přístrojem FotoFinder BodyScan - nejefektivnější metodou současnosti v prevenci vzniku rakoviny kůže. Ten na rozdíl od klasických metod zvládne kromě viditelných znamének diagnostikovat i ta, o kterých ještě ani nevíme, a při každém dalším vyšetření navíc sleduje jejich vývoj v čase. Samotné vyšetření a kontrola znamének FotoFinder je navíc velmi rychlé - skenování trvá jen 3 minuty. Pokud se objeví riziková znaménka, dermatolog nález vyhodnotí a doporučí další postup.

11.9.2020

Od počátku pandemie řešíme problémy našich klientů, kteří nás stále častěji navštěvují s problémy způsobenými nošením roušky. I díky těmto zkušenostem známe postupy a metody, které s léčbou těchto problémů pomáhají a o které se s vámi rádi podělíme.

Časté nošení roušky nejen zhoršuje stávající problémy s pletí, ale často také způsobuje úplně nové. Vůbec nejčastěji řešíme akné, ale vyskytuje se i atopický ekzém, rosacea nebo kuperóza. Soupis rad a mouder na řešení každého takového problému je takřka nekonečný a konkrétní řešení je lepší nechat na osobní konzultaci. Obecný postup je ale vždy podobný - kombinace domácí péče a prevence a odborné ho čištění pleti a léčby akutních problémů.

Aktualizováno 27.8.2020

Skvělý úspěch! Vítězkou letošního ročníku prestižní soutěže Žena regionu pro hlavní město Praha se díky vašim hlasům stala Petra Řehořková.

Děkujeme všem z vás, kteří Petru podpořili svým hlasem! Ta díky vítězství v regionálním kole postoupila do národního kola soutěže, kde si hlavní cenu odnese ta z finalistek, která v regionálním kole obdržela nejvyšší počet hlasů. Vyhlášení celkové vítězky proběhne 12. října na slavnostním galavečeru v Senátu Parlamentu ČR. Držte Petře palce!

9.8.2020

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. Je tak nejvyšší čas užít si jejich zbytek a začít uvažovat o tom, jak svoji pleť a tělo nechat po letní zátěži co nejlépe zregenerovat. Petra Řehořková pro vás připravila tipy na 4 ošetření, pro které je právě srpen léta to nejvhodnější období.

1.7.2020

Relax na pláži na Havaji, objevování přírodních krás a domorodých kultur Nového Zélandu nebo procházka ulicemi Hollywoodu v Los Angeles. Letos si takovou dovolenou užije asi málokterý z nás, a tak se vám ji pokusíme alespoň vzdáleně přiblížit prostřednictvím našeho letního kalendáře plného akcí.

Každý červencový a srpnový týden týden na stránce kalendáře představíme akci, která se bude týkat jedné z vybraných exotických destinací. Každé pondělí se tak můžete těšit na nové slevy, které platí celý týden až do odhalení další destinace.

Poznejte krásu sama sebe a investujte letos místo dovolené do vlastního zdraví a krásy.

Aktualizováno 13.6.2020

Pusťte si reportáž z pořadu Život ve hvězdách. Tentokrát v ní vystoupil Martin Dejdar s manželkou Danielou.

Petra Řehořková pozvala Martina Dejdara s manželkou do Karlových Varů na víkend plný odpočinku a luxusní péče o tělo. Spojení prvotřídního hotelu Spa Resort Sanssouci s ordinací Petra Clinic, které si letos můžete za skvělou cenu vyzkoušet i vy, poskytlo manželskému páru perfektní koktejl estetických ošetření a relaxu v lázeňské atmosféře.

Pusťte si čtvrteční reportáž zde na našem webu!

26.5.2020

Nemůžete investovat do zahraniční dovolené? Investujte do sebe! Užijte si dovolenou v lázních s luxusní estetickou péčí v ceně.

Spojili jsme síly s prvotřídním karlovarským hotelem Spa Resort Sanssouci a připravili jsme pro Vás mix balíčků, které požitek z relaxace v lázních posouvají ještě o úroveň výše. V létě si tak můžete užít zákroky estetické medicíny stejně jako na pražské klinice, ale v lázeňské atmosféře daleko od shonu a stresu velkoměsta. S bazénem, saunou, dětským koutkem a špičkovou gastronomií. Ordinace Petra Clinic se totiž nachází přímo v prostorách hotelu.

Balíček objednáte jednoduše přes on-line rezervační systém hotelu, kde v sekci "Balíčky" vyberete právě tu z nabídek Petra Clinic, která vám nejvíce vyhovuje. Celkem jsme pro vás vytvořili 5 různých balíčků zaměřených na péči o pleť, hubnutí nebo fyzickou rehabilitaci. Podrobný popis jejich složení najdete právě v rezervačním systému. Zde je krátký přehled bonusů, který každý balíček nabízí nad rámec běžných služeb hotelu:

Aktualizováno 18.5.2019

Monika Marešová v Petra Clinic působí jako vztahová a životní koučka, takže některá ošetření, která klinika nabízí, důvěrně zná. Před kamerou TV Nova si tentokrát dopřála bezbolestné liposukce stehen a při té příležitosti jsme jí pomocí laserových zákroků vyčistili pleť na obličeji. Pozadu nezůstal ani její čtrnáctiletý syn Jakub, který vyzkoušel laserovou léčbu akné a jizev po akné.

Pusťte si reportáž pohodlně zde na našem webu!

20.4.2020

To tu ještě nebylo! Všechny lékařské zákroky v naší nabídce jsme až do 30. dubna zlevnili o 20%! Pro získání slevy nahlaste při placení kód "JARO20"

Kdo by se nechtěl nechat v těžkých časech opečovávat profesionály na estetickou medicínu? Využijte levnějších lékařských zákroků a připravte svoje bříško na léto za pomoci bezbolestné liposukce, nebo si dopřejte zákroky, které byste jinak nevyzkoušeli - třeba ze široké nabídky laserových zákroků, nebo z palety odborných ošetření z oboru korektivní dermatologie.

Sleva 20% platí na ceníkové ceny všech ošetření a bude vám započítána při placení.

Klinika je aktuálně otevřená a platí u nás nejpřísnější bezpečnostní opatření. Celý personál je vybaven ochrannými pomůckami, pacienty objednáváme s dostatečnými rozestupy pro jednotlivý přístup, máme oddělené čekárny a hygienické standardy jsou na nejvyšší úrovni.

30.3.2020

Zajímá vás, jak o svůj vzhled pečovat z pohodlí domova? Pusťte si reportáž z pořadu Život ve hvězdách ze čtvrtka 26. března.

V posledních dnech se nás velmi často ptáte, jak se o svůj zevnějšek co nejlépe starat doma. Petra Řehořková v reportáži prozradila, jak pečovat o pleť pod rouškou, která je zvlášť náchylná k akné, a ukázala recept na domácí masku z ingrediencí, které doma najde snad každý.

Pokud jste vysílání pořadu v televizi zmeškali, můžete si reportáž pustit jednoduše zde na našem webu.

17.3.2020

Darujte svým blízkým náskok a výhodu v hubnutí před letní sezónou za výjimečnou cenu.

V Petra Clinic každý rok během jarních měsíců pomáháme stovkám klientů a klientek zhubnout „do plavek“. Právě k neinvazivní liposukci, ale i k třeba k vyhlazení vrásek nebo k řešení jiných dermatologických problémů můžete vy i vaši blízcí využít zlevněné vouchery na ošetření v Petra Clinic.

24.3.2020

Čas nikdo nezastaví a dříve či později se ve tváři každého z nás začnou postupně objevovat první známky stárnutí. Vrásky na čele, povolená kůže brady, pokleslé ústní koutky nebo vpadlé obočí díky povadlé kůži nad očima. Niťový lifting dokáže vrátit čas na obličeji o několik let zpět.

S přibývajícími roky se věk bez výjimky začne odrážet na vzhledu každého z nás. U někoho dříve, u někoho později. Postupně si začínáme všímat toho, jak kůže na obličeji povoluje a nově nám přibývají další vrásky a kůže na obočí už není taková, jako před lety. Už nestačí pouze pravidelně cvičit a zdravě jíst.

21.3.2020

Přední klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic v Praze a Karlových Varech je jasnou volbou pro každého, kdo uvažuje o vylepšení svého vzhledu. Nepřeberné množství estetických a laserových zákroků pod jednou střechou.

Každý z nás chce vypadat dokonale a děláme proto maximum. Už nestačí pouze návštěva kadeřnictví a posilovny. V diářích mnoha z nás se postupně čím dál více objevují i pravidelné konzultace a zákroky na klinice estetické a laserové medicíny.

Aktualizováno 3.3.2020

Pusťte si reportáž z pořadu Život ve hvězdách. Medailonek z prostředí Petra Clinic nejen nakoukl do života českých celebrit, ale také předvedl několik populárních estetických ošetření.

VIP hosty kliniky tentokrát budou herečky Eva Čížkovská a Barbora Šťastná se svým manželem, hercem Janem Šťastným. Z ukázek ošetření se zase můžete těšit na bezbolestnou liposukci stehen a břicha, kryolipolýzu nebo komplexní vyšetření znamének FotoFinder.

8.2.2020

Udělejte radost svému protějšku a využijte slevu 20% na valentýnské vouchery na ošetření Petra Clinic.

Díky voucheru můžete darovat zdraví a krásu, ale výběr samotných zákroků necháte na obdarovaném. Tomu samozřejmě s výběrem ošetření pomůže odborný tým kliniky. Vouchery se vztahují na všechny zákroky Petra Clinic.

26.1.2020

Chvilku luxusu v Petra Clinic si tentokrát užil kouč a mentor českých i světových celebrit a sportovců Jan Mühlfeit.

Jan Mühlfeit patří do rozšířeného týmu odborníků Petra Clinic, ale kvůli své pracovní vytíženosti neměl čas pořádně vyzkoušet zákroky, které klinika nabízí. To se změnilo, když podstoupil vlasovou mezoterapii na podporu růstu vlasů a rázovou vlnu, kterou mu pomáháme řešit problémy se zády, které jsou spojené s jeho sportovní aktivitou. To vše můžete vidět v reportáži z pořadu Život ve hvězdách TV Nova.

Pusťte si reportáž zde na našem webu.

22.1.2020

Laserová léčba akné a jizev po akné se někomu může zdát jako extrémní řešení. Nicméně pro ty, kteří už vyzkoušeli každý krém, olej a sérum je laser nejčastěji doporučovaným a nejúčinnějším způsobem, jak dát zjizvené pokožce sbohem.

Všechny laserové technologie na redukci akné a jizev pracují na podobném principu - postiženou oblast zasahují laserovými pulzy, které rozkládají tkáň jizvy a pomáhají vytvářet novou tkáň na jejím místě. Tato nová tkáň má stejný odstín jako vaše přirozená pokožka a mnohem lépe splyne s její strukturou. Jakmile s léčbou začnete, budete pozorovat, jak s každým dalším ošetřením akné a jizvy postupně mizí.

15.1.2020

Zima vytváří skvělou příležitost podstoupit bez omezení ta ošetření, která vyžadují schovat ošetřené místo před slunečním zářením. Petra Řehořková připravila tipy na 3 zákroky na zimní měsíce:

TOP tip: Spolehlivé odstranění tetování
Díky PicoPlus laseru umíme tetování bezpečně odstranit kdykoliv během roku. Zimní měsíce jsou ale přece jen pro pokožku šetrnější.

PicoPlus laser je nejspolehlivější technologie na odstranění tetování současnosti. Pokud vám tetování vadí ve vztahu, v práci, nebo se vám zkrátka už nelíbí, neexistuje lepší způsob, jak se ho zbavit. Drobnou nevýhodou je, že ihned po ošetření nedoporučujeme vystavovat pleť přímému slunečnímu svitu. Toho si ale v lednu stejně moc neužijete a můžete tak využít ideální příležitost k podstoupení zákroku.

11.1.2020

Vyzkoušejte vylepšenou verzi aplikace Petra Clinic.

Připravili jsme pro vás aktualizovanou verzi naší mobilní aplikace pro Android a iOS, která je oproti starší verzi přehlednější, rychlejší a umožní vám najít to správné ošetření pro váš problém. Díky notifikacím vám také neutečou ty nejzajímavější slevy a akční nabídky, které na klinice a na našem e-shopu připravujeme.

19.12.2019

Rok se s rokem sešel a po obrovském úspěchu songu z minulých Vánoc pro vás Petra Řehořková nazpívala další písničku.

Za celou kliniku vám tak přejeme opravdu krásné a pohodové prožití vánočních svátků a vydařený vstup do nového roku! A aby nikdo nebyl sám, aby každý měl co jíst, aby víra žila v nás, to je naše přání vánoční...

Aktualizováno 18.12.2019

Naše klinika se před Vánoci ještě jednou objevila v pořadu Život ve hvězdách na TV Nova. Podívejte se na reportáž!

Pořadem vás tentokrát po boku Petry Řehořkové provází prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingeová. Reportáž se věnovala i jejím charitativním aktivitám, do kterých se Petra Řehořková s klinikou každý rok zejména před Vánoci zapojuje. Dále můžete vidět, jak o Vendulu na klinice pečujeme a která ošetření jí pomáhají udržet si mladší vzhled.

11.12.2019

Hřejivý svařák, příjemná muzika a terasa plná vzácných hostů.

Terasu pražské pobočky Petra Clinic jako každý rok zaplnily desítky hostů, kteří se sešli při příležitosti vánočního večírku. Mezi hosty nechyběla prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, kardiochirurg Jan Pirk, nutriční specialistka Kateřina Cajthamlová, kouč Jan Mühlfeit nebo herečky Michaela Kuklová, Dominika Býmová a Bára Mottlová. Atmosféru zpěvem doplnili Petr Janda a Trio Divas. Všem děkujeme za příjemně strávený podvečer a těšíme se zase za rok!

Aktualizováno 5.12.2019

Věděli jste, že úspěšní muži jsou u nás na klinice jako doma? Pusťte si reportáž z pořadu Život ve hvězdách ze čtvrtka 28. listopadu.

Kliniku tentokrát navštívili rocker Petr Janda a rapper Raego. Frontmanovi skupiny Olympic dlouhodobě pečujeme hlavně o pleť. Využívá například vlasovou mezoterapii na podporu růstu vlasů nebo neinvazivní lifting obličeje.

21.11.2019

Né každý zákrok moderní estetické medicíny musí využívat výplňové látky nebo laser. Plazmaliftingu stačí vaše vlastní krev. A hravě si poradí s vráskami a dokonale napne pleť!

Plazmalifting (jinak také plazma terapie nebo omlazení plazmou) představuje moderní, inovativní přístup k anti-agingu. Na rozdíl od mnohých dalších ošetření do těla nezanáší cizí látky nebo třeba laserové impulzy, ale využívá jeho krve a jejích regeneračních schopností k obnově pokožky. To vše rychle a bez nutnosti operace nebo rekonvalescence.

19.11.2019

Již tento čtvrtek 21. listopadu od 21:40 hodin v pořadu Život ve hvězdách na TV Nova můžete opět soutěžit o tři poukazy v hodnotě 5 000 Kč na neinvazivní ošetření do Petra Clinic.

Chcete před Vánoci vypadat nádherně? Nebo chcete získat ztracené sebevědomí, či hledáte ještě ten správný dárek pod stromeček? Ať už potřebujete zredukovat tuk kdekoliv na těle bezbolestnou liposukcí, omladit pleť 4D liftingem nebo laserem vyléčit akné. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou vyhlásí moderátorka pořadu. Všechny potřebné informace se dozvíte právě v pořadu Život ve hvězdách.

Aktualizováno 19.11.2019

Zmeškali jste poslední reportáž z prostředí Petra Clinic pořadu Život ve hvězdách na TV Nova? Pusťte si ji zde!

Kliniku tentokrát navštívila herečka Bára Mottlová a nepřišla sama. Dorazila i se svým přítelem, mužem roku 2016, Josefem Kůrkou. Báře jsme kyselinou hyaluronovou vyhladili nosoretní rýhy a mezoterapií jsme podpořili zdravý růst jejích vlasů. Josefa jsme zase permanentní epilací zbavili ochlupení v podpaží.

1.11.2019

Některé věci se darují obtížněji než jiné. Petra Clinic vám ale umožňuje svým blízkým darovat jak krásu, tak zdraví.

Zákroky Petra Clinic jsou krásným vánočním dárkem pro partnerku, maminku, babičku, ale případně i pro váš mužský protějšek. A protože vybrat to správné ošetření pro své blízké může pro vás být až nadlidský úkol, můžete využít vánoční vouchery, díky kterým si může vybrat sám obdarovaný. Samozřejmě za odborné asistence personálu kliniky, pokud o ni bude stát.

Aktualizováno 1.11.2019

Petra Řehořková v reportáži TV Nova prozradila, co umí moderní laserová medicína.

Laserové zákroky způsobují opravdovou revoluci v estetické medicíně. A to není nadsázka. Od svého zavedení totiž patří k těm nejšetrnějším, ale zároveň nejúčinnějším ošetřením, které moderní estetická medicína nabízí.

Aktualizováno 12.10.2019

Už vás nečeká další dovolená na sluníčku? V tom případě je nejvyšší čas začít s redukcí pigmentací a omlazení pleti po létě. Pusťte si odvysílanou reportáž z pořadu Život ve hvězdách, kde Petra Řehořková prozradila několik tipů, jak se starat o svoji pleť právě v tomto období.

Po dovolené je každopádně třeba myslet na prevenci rakoviny kůže. Revoluční technologie FotoFinder diagnostikuje nejen viditelná znaménka, ale zkontroluje i útvary, které se teprve tvoří a nejsou na pokožce viditelné.

23.8.2019

Léto a tropické teploty se chýlí ke konci. Je tak čas začít uvažovat o tom, jak svoji pleť a tělo nechat po letní zátěži co nejlépe zregenerovat. Petra Řehořková pro vás připravila tipy na 4 ošetření, pro které je právě konec léta to nejvhodnější období.

7.9.2019

V Petra Clinic běžně nabízíme konzultace na nelékařské zákroky zdarma. Od 9. do 20. září tuto nabídku navíc rozšiřujeme na všechna ošetření, která u nás můžete podstoupit.

Využijte tuto možnost k nezávazné konzultaci s dermatologem nebo třeba ORL specialistou a nalezněte společně řešení pro vaše problémy. Osobní setkání pomáhá odborníkovi porozumět vašim potřebám a umožní mu vybrat zákrok přímo vám na míru.

26.7.2019

Doufáme, že si maximálně užíváte letního volna a dovolené. My rozhodně ano, ale na plnění vašich snů jsme určitě nezapomněli!

Vy tak můžete část svého volna využít na řešení tělesných problémů, na které jindy kvůli pracovnímu vytížení nemusíte mít čas.

11.7.2019

Jako každý měsíc pro vás Petra Řehořková připravila tipy na zákroky, které je vhodné absolvovat právě v tomto období. Přečtěte si o ošetřeních, která vás neomezí při letních radovánkách nebo která v létě nabízejí přidanou hodnotu v podobě ochrany před sluncem.

TOP tip: Omlazení intimních partií - přelomová laserová technologie v gynekologii...

26.6.2019

Jako jedni z mála na českém trhu nabízíme unikátní spojení 3 ošetření v jednom.

Geniální řešení pro každého, kdo touží po redukci celulitidy a celkovém zlepšení vzhledu pokožky. BTL Unison je první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou:

Zmenšuje tukové buňky

Remodeluje kolagen

Obnovuje elasticitu kůže

Podporuje krevní oběh

Zvyšuje lymfatický tok

18.6.2019

Už pár týdnů pozorujeme, jak se čím dál více našich klientů vrací z pohádkových dovolených a vyprávějí nám o nich. Sami se také těšíme na plážovou pohodu u moře nebo dobrodružství na horách.

Na plnění Vašich snů jsme ale rozhodně nezapomněli! Petra pro Vás připravila tipy na 4 zákroky, které Vám pomůžou užít si nastupujícího léta naplno. Ať už Vám zpříjemní pobyt na slunci jako odstranění pocení, zaženou obavy jako vyšetření znamének, nebo si při nich prostě odpočinete jako při lymfodrenáži.

5.6.2019

Naše klinika znovu vystoupila v oblíbeném pořadu TV Nova.

Neviděli jste reportáž z prostředí Petra Clinic v pořadu Život ve hvězdách? Pusťte si ji jednoduše zde! Poslední epizodu ocení zejména ti, které trápí nechtěné tetování nebo permanentní make-up a přáli by si ho nechat odstranit.

30.5.2019

Jako první v České republice nabízíme ošetření Venus Legacy, které unikátním způsobem kombinuje redukci tukové tkáně s aktivací tvorby kolagenu.

Inovativní přístroj Venus Legacy využívá kombinaci radiofrekvence a podtlaku k rozpuštění a odumření tukových buněk. Ty následně vymasírovává do lymfatického systému, který se postará o jejich vyloučení z těla. Ošetření zároveň aktivuje tvorbu kolagenu a pomáhá tak vypnout a omladit pleť na ošetřeném místě.

Aktualizováno 17.5.2019

Podívejte se na reportáž z prostředí Petra Clinic v pořadu Život ve hvězdách.

Fandili jste našim chlapcům při hokejovém utkání s Lotyšskem a nestihli jste tak reportáž na téma "Ideál krásy" v oblíbeném pořadu Život ve hvězdách na TV NOVA? Nevěste hlavu, zde naleznete celé video.

7.5.2019

Chatbot je nejnovějším přírůstkem do našeho týmu tak trochu z jiného soudku.

Na klinice ho sice nepotkáte, ale na našem webu na něj narazit můžete. Chatbot vás virtuálně provede repertoárem našich služeb, vysvětlí jednotlivé zákroky a pomůže vám domluvit si nezávaznou konzultaci s odborníkem přímo na klinice.

Umělá inteligence to ještě není, ale pomocník je to opravdu vynikající.

3.5.2019

Užijte si měsíc lásky v pohodové atmosféře naší kliniky.

K máji neodmyslitelně patří kvetoucí příroda, líbání pod třešní a prodloužené víkendy. A květnová atmosféra postihla i Petra Clinic.

Květen je ideálním časem pro absolvování bezbolestných, nenáročných zákroků, které připraví vaše tělo na letní sezónu. Využít můžete například permanentní epilaci, která vás zbaví nutnosti holení, nebo bezbolestnou liposukci bříška, díky které se budete v plavkách a krátkých letních topech cítit ještě lépe a sebevědoměji.

Užijte si s námi květnovou pohodu!

Aktualizováno 3.5.2019

Podívejte se na reportáž o laserových zákrocích z našeho repertoáru.

V jedné z dubnových epizod pořadu Polopatě na ČT 1 jste mohli vidět reportáž, ve které jsme představili několik laserových zákroků, které na klinice nabízíme. Pokud vám unikla, můžete se na ni podívat právě zde...

4. Března 2019

Nechte se rozhýčkat naši žhavou novinkou - šampaňské pro vaši pleť je kombinace dvou z našich nejpopulárnějších ošetření, která se navzájem doplňují a dodávají vaši pleti extra výživu pocit opravdového luxusu.

Novinka roku 2019 kombinuje 2 extrémně žádané procedury - Hollywood peeling a tekutý lifting. Spojení dvou luxusních ošetření vytváří vysoce efektivní zbraň v boji proti stárnutí.

25. Února 2019

Je nám ctí představit Vám nového člena týmu Petra Clinic, globálního stratéga, kouče top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autora bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016), pana Jana Mühlfeita.

Jeho osobním posláním je „pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál“. Jan má za sebou velmi úspěšnou karieru 22leté kariéry ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

1. Února 2019

Udělejte radost své partnerce, partnerovi, nebo si rovnou udělejte radost oba zároveň!

U příležitosti svátku lásky jsme pro vás připravili 3 speciální balíčky:

Valentýnská hříva

Balíček trichologického vyšetření vlasů a vlasové mezoterapie, která povzbudí růst vlasů.

Kosmetický rituál pro ni

75minutové ošetření pomůže odpočinout po náročném dni a dodá tělu, pokožce i mysli energii do těch dalších.

Kosmetický rituál pro něho

Relaxační kosmetický rituál si nemusí dopřávat jen ženy. Odpočinek zaručeně ocení i muži.

5. Ledna 2019

Něco se chystá...

Připravujeme pro vás seriál, který vás provede několika měsíci dřiny a potu. Ukážeme vám, co dokáží naše ošetření ve spojení s naším koučinkem a cvičením Každý může udělat změnu.

14. Listopadu 2018

Známý sexuolog a gynekolog MUDr. Radim Uzel CSc. nově nabízí své služby i na naší klinice.

MUDr. Radim Uzel CSc. je atestovaným lékařem v oboru gynekologie a sexuologie. Má celoživotní zkušenosti s léčbou poruch intimního života a partnerského soužití. Poskytuje péči při poruchách pohlavního styku. U žen se jedná o nepříjemné pocity a bolesti, nedostatečnou vzrušivost, vaginismus, poruchy lubrikace a dosažení orgasmu. U mužů pak funkčních problémů a poruch erekce.

15. Října 2018

Petra Řehořková, Jitka Čuříková a Eva Hrachovcová uspořádaly na Vyšehradě charitativní událost s názvem "ANDĚLSKÁ JÍZDA S KAPKOU NADĚJE".

Původní záměr byl uspořádat letní párty pro přátele, ale postupem času akce nabírala na rozměrech, až došlo na propojení s nadačním fondem Kapka Naděje a celá událost byla pojmuta jako prestižní benefiční záležitost. Pozvaní VIP hosté, herci, zpěváci, známé osobnosti, hudební vystoupení a módní přehlídka, dohromady vytvořily báječnou atmosféru.

8. Října 2018

Snazší hubnutí a prevence vzniku rakoviny. To je jen několik z mnoha známých výhod pravidelného pití kávy.

Káva nejen skvěle chutná, ale navíc blahodárně působí na zdraví i krásu. Právě kvůli jejím příznivým účinkům jsme pro vás připravili vlastní řadu honduraské kávy BE Petra Clinic Honduras coffee, kterou nově najdete jak na našem e-shopu, tak i na pobočkách v Praze a Karlových Varech.