Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Jan Mühlfeit je nově součástí týmu Petra Clinic

25.2.2019

Je nám ctí představit Vám nového člena týmu Petra Clinic, globálního stratéga, kouče top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autora bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016), pana Jana Mühlfeita.

Jeho osobním posláním je „pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál“. Jan má za sebou velmi úspěšnou karieru 22leté kariéry ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší, tak aby se dostavali do tzv. stavů flow, kdy je člověk nejenom úspěšný,protože nejlépe využívá svůj talent, ale i štastný, protože děla to co ho baví. Jeho techniky ukazují organizacím, jak vytvářet synergie v týmu, inspirovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon prostřednictvím flow.

Své kurzy Jan vyučuje v celosvětovém měřítku, spolupraje s mnoha významnými společnostmi S&P 500. Mezi jeho klíčové klienty patří Exxon Mobile, GE, Dentons, Microsoft, Generali, UniCredit, Siemens, Bosch, Société General, Škoda, Skanska, Erste, HP, SAP, a mnoho dalších.