Na odstranění tetování je nejlepší zima

15.1.2020

Zima vytváří skvělou příležitost podstoupit bez omezení ta ošetření, která vyžadují schovat ošetřené místo před slunečním zářením. Petra Řehořková připravila tipy na 3 zákroky na zimní měsíce:

TOP tip: Spolehlivé odstranění tetování
Díky PicoPlus laseru umíme tetování bezpečně odstranit kdykoliv během roku. Zimní měsíce jsou ale přece jen pro pokožku šetrnější.

PicoPlus laser je nejspolehlivější technologie na odstranění tetování současnosti. Pokud vám tetování vadí ve vztahu, v práci, nebo se vám zkrátka už nelíbí, neexistuje lepší způsob, jak se ho zbavit. Drobnou nevýhodou je, že ihned po ošetření nedoporučujeme vystavovat pleť přímému slunečnímu svitu. Toho si ale v lednu stejně moc neužijete a můžete tak využít ideální příležitost k podstoupení zákroku.

2. Zatočte rychle s kily nabranými přes Vánoce
Pomozte svému tělu se spalováním po vánočních svátcích! Nově uložený tuk se odstraňuje výrazně lépe, než když ho necháme usadit. Bezbolestná radiofrekvenční liposukce vám pomůže kila shodit pohodlně, bezpečně a hlavně bez obtíží a nutnosti rekonvalescence.

3. Omlazení pleti bez omezení
Mikrojehličková radiofrekvence patří k nejúčinnějším zákrokům na redukci a skutečně dlouhodobou léčbu akné. Platí pro ni to samé jako pro odstranění tetování. V zimě se snáz vyhnete přímému záření sluníčka na ošetřené místo a můžete tak podstoupit radiofrekvenci bez omezení.

Využijte zimní měsíce ve svůj prospěch!