Nastartujte svůj metabolismus, kolagen a smysly

8.4.2019

Sleva pro členy Premium Clubu až 40%

Jaro je v plném proudu a slunečný duben nás láká ven. Příroda kvete a my si myslíme, že je čas nechat rozkvést i naše těla. Připravili jsme tak pro vás 4 tipy na ošetření, která nastartují vaše tělo a pleť po zimních měsících a která zároveň nevyžadují žádnou rekonvalescenci, abyste svoji pleť nemuseli schovávat a mohli si naplno užívat nádherné počasí. Oživte své tělo po zimních měsících procedurami, které vás během slunečných dnů nebudou nijak omezovat.

Revoluční technologie na redukci tukové tkáně Fotona TightSculpting

Zcela neinvazivní laserová metoda na modelaci a zpevnění pokožky kdekoliv na těle. Laser rozpouští tuk a zároveň aktivuje tvorbu nového kolagenu, který ihned začíná zpevňovat podkoží. Pokožka po ošetření vykazuje jen mírné zarudnutí, které ale rychle mizí. Ideální třeba na zpevnění boků a bříška do plavek nebo ke krátkým topům.

Členové Premium Clubu Petra Clinic mají v dubnu na Fotona TightSculpting slevu 20 %. Chcete také v následujících měsících dostávat slevy na vybrané zákroky? Zaregistrujte se do Premium Clubu a získávejte exkluzivní nabídky na akční ošetření.

Injekční lipolýza - jedna z nejefektivnějších metod odbourání tukové tkáně odkaz

Díky injekční lipolýze dokážeme efektivně odstraňovat přebytečný tuk prakticky na kterékoliv části těla - nejčastěji ji využíváme k redukci tuku na bříšku, bocích, vnitřních stehnech nebo tukových polštářků pod podprsenkou. Nevyžaduje anestezii ani rekonvalescenci.

Zpevnění a hydratace pleti pomocí tekutého liftingu

Injekční aplikace speciálního koktejlu do pokožky, který zajišťuje hydrataci pleti a minimalizuje tvorbu jemných vrásek. I toto ošetření je kompletně bez rekonvalescence a navíc probíhá velmi rychle - stihnete ho i v polední pauze.

Terapie pleti Plazmalifting

Terapie, při které dochází k aplikaci plazmy, krevních destiček, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové do pokožky. Pleť se krásně hydratuje a je chráněna před sluncem, které ji vysušuje. Po ošetření ji navíc nemusíte zakrývat a můžete jít na sluníčko bez obav ze zpigmentování.