Letní akce 20 % na pleťová ošetření prodloužena do 31. 8.

2.7.2021

Pro velkou popularitu jsme prodloužili letní akci až do konce srpna, abyste si mohli užívat zbytek léta a dovolené bez vrásek, akné a dalších neduhů. Nabízíme slevu 20 % na 5 nejoblíbenějších pleťových procedur, které moderní estetická medicína nabízí.

Vybrali jsme 5 ošetření, která jsou časově nenáročná, bezbolestná, často až relaxační a nevyžadují zvláštní rekonvalescenci. Zkrátka ideální na léto! A které zákroky jsme pro letní akci vybrali?

Pokud chcete pro svoji pokožku jen tu nejlepší péči, bude vás zajímat jeden z našich nejpopulárnějších zákroků od jeho zařazení do naší nabídky minulý rok. Šampaňské pro vaši pleť kombinuje 2 luxusní ošetření, která čistí a vyhlazují pleť a zabraňují vzniku nových vrásek. Ideální na obnovu pleti po dovolené.

Terapie, která hydratuje pleť a chrání ji před horkým letním sluncem. Po ošetření ji navíc nemusíte zakrývat a můžete jít na sluníčko bez obav ze zpigmentování.

Nechte se hýčkat kombinací dvou z nejoblíbenějších pleťových ošetření, která se navzájem doplňují a která vám dodají pocit luxusu.

Zpevní kůži, výrazně aktivuje kolagen a rozžehlí drobné tukové zásoby ve tvářích. Navíc je zcela bezbolestný. Pro maximální efekt doporučujeme během jednoho měsíce absolvovat více ošetření.

Příjemné a relaxační ošetření, díky kterému se kromě výrazného omlazení, zahuštění a zavodnění pokožky zbavíte také otoků a dosáhnete pozvednutí kontur obličeje včetně očního oblouku a vyhlazení drobných i větších vrásek.

Všech 5 akcí platí do 31. srpna. Pokud si s výběrem toho správného ošetření nevíte rady, neváhejte zavolat na telefonní číslo 603 551 116, nebo si prostřednictvím kontaktního formuláře zarezervujte bezplatnou konzultaci, během které s vámi probereme váš problém a navrhneme to nejlepší řešení!