Zbav se tuku, buduj svaly!

5.1.2022

Spalujte tuk a zároveň posilujte svaly bez cvičení. Ježíšek nám nadělil revoluční přístroj BTL EMSCULPT, který v kombinaci s léty prověřenou bezbolestnou liposukcí dokáže zdánlivě nemožné.

Ošetření EMSCULPT je založené na neinvazivní HIFEM (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologii, která během jednoho třicetiminutového ošetření vyvolá 22 000 svalových kontrakcí. Navíc v takové intenzitě, které nelze dosáhnout při běžném cvičení. Ošetření ale není bolestivé, pouze budete mít pocit intenzivní stimulace daného svalu. Výsledek zaznamenáte už po 1 ošetření, ale pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci.

Přelomovou technologii nabízíme ve dvou variantách:

EMSCULPT+RF kombinuje EMSCULPT s bezbolestnou radiofrekvenční liposukcí, což má za následek až 30% redukci tuku a 25% nárůst svalové hmoty. Jde o výsledek, díky kterému lze 4 ošetření přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

EMSCULPT představuje samotné ošetření přístrojem EMSCULPT zaměřené na budování svalové hmoty. Využívají ho aktivní sportovci jako podpůrný trénink, lidé s redukční dietou a tréninkem za účelem budování břišních svalů, nebo matky po porodu, aby posílily poškozené svalstvo.

Udělejte změnu, vyberte si svoji variantu a zformujte svoji postavu během jednoho měsíce!