Odborný tým Petra Clinic

Petra Řehořková

Zakladatelka kliniky estetické a laserové medicíny Petra Clinic.

Petra Řehořková dlouhodobě patří k vyhledávaným odbornicím v oblasti estetické péče a tvarování problematických částí lidského těla bez nutnosti chirurgických zákroků. Od roku 2018 je soudní znalec v oblasti kosmetické služby. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti rehabilitace, zdravotnictví, rekonvalescence a neustále se v těchto oborech dále vzdělává.

Theodora-Eleni Asimiadou

Primářka Petra Clinic, specialistka na korektivní dermatologii.

MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou je opravdová kouzelnice se specializací na mladší vzhled. Lékařka řeckého původu vystudovala všeobecné lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Má bohaté zkušenosti z klasické a estetické dermatovenerologie.

Klaudia Hálová Karoliová

Specialistka na diabetologii, endokrinologii a obezitologii.

MUDr. Klaudia Hálová Karoliová je atestovanou lékařkou v oboru interna, diabetologie a endokrinologie. Dlouhodobě se také věnuje prevenci, diagnostice a komplexní léčbě obezity jako hlavní součásti metabolického syndromu, který se podílí na zvýšení kardiovaskulárního.

Jolana Svatošová

Provozní a technická ředitelka.

Jolana je v týmu Petra Clinic už od jejího počátku. Stála u zrodu první pobočky v Odoleně Vodě, poté pomáhala s přesunem k FN Na Bulovce a později do pasáže Lucerna a do pasáže Světozor, kde jsme dodnes. Díky své dlouholeté praxi a technologické specializaci působí jako konzultantka pro výrobce moderních neinvazivních technologií po celém světě.

Petr Fencl

Marketingový ředitel.

Poradce v marketingu, grafik a supervisor komunikačních procesů. Dlouhodobě se věnuje firemnímu marketingu, grafice a komunikaci. Mezi vybrané klienty v oblasti komunikace a marketingu patří ČMFS, Sněmovna ČR, Skanska, Česká televize, ČSK a další.

Jan Mühlfeit

Globální stratég.

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). Jeho osobním posláním je „pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál“. Jan má za sebou velmi úspěšnou karieru 22leté kariéry ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Kateřina Cajthamlová

Internistka a systemická psychoterapeutka.

Mudr. Kateřina Cajthamlová je internistka a systemická psychoterapeutka, popularizátorka zdravého životního stylu, moderátorka pořadu JTCJ a Doktorka, autorka knihy Abeceda moderního rodiče a řady článků v populárních i odborných časopisech.

Petr Havlíček

Odborník na zdravý životní styl, nadváhu a obezitu.

Obezita se stala epidemií moderní společnosti. Co je na ní nejvíc nebezpečné? Proč se stále víc lidí přejídá a málo se pohybuje? Jak to změnit? Na odpovědi se specializuje Petr Havlíček, odborník na zdravý životní styl, nadváhu a obezitu.

Kamila Vilímková

Makeup artist.

Kamila Vilímková je profesionální vizážistka, která umí vykouzlit krásný make-up na každé ženě. Ve svém oboru je jednou z nejlepších v České republice a její služby využívají i mnohé celebrity.