EMSCULPT

EMSCULPT

Posilujte svaly bez cvičení díky revolučnímu přístroji BTL EMSCULPT.

Probíhá zcela bez bolesti a rekonvalescence

Spolehlivě buduje svalovou hmotu

Vhodné i jako podpora aktivního cvičení

Ošetření EMSCULPT je založené na neinvazivní HIFEM (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologii, která během jednoho třicetiminutového ošetření vyvolá 22 000 svalových kontrakcí. Působí fokusovaně, izolovaně a navíc v takové intenzitě, které nelze dosáhnout při běžném cvičení. Ošetření ale není bolestivé, pouze budete mít pocit intenzivní stimulace daného svalu.

EMSCULPT samozřejmě nezatěžuje zádové svalstvo, klouby ani páteř. Navíc narozdíl od běžného cvičení nezatěžuje sval kyselinou mléčnou, což v kombinaci s fyzickým tréninkem zvyšuje jeho účinnost. Využívají ho aktivní sportovci jako podpůrný trénink, lidé s redukční dietou a tréninkem za účelem budování břišních svalů, nebo matky po porodu, aby posílily poškozené svalstvo.

Viditelný výsledek, který zajistí už 1 ošetření, je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci. Po 4 ošetřeních můžete očekávat výsledek, který lze přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Udělejte změnu a zformujte svoji postavu během jednoho měsíce!

Cena

od 9 000 Kč

Nákupní tipy

Obsah balení: 500 ml

Na všechny zákroky v Petra Clinic