Biostimulační laser

Biostimulační laser, často označovaný také jako nízkoenergetický laser nebo laser s nízkou intenzitou (Low-Level Laser Therapy, LLLT), využívá světelnou energii k stimulaci buněčných funkcí a podporuje hojení a regeneraci tkáně. V kosmetice a dermatologii se biostimulační laser často používá k léčbě různých kožních problémů a ke zlepšení vzhledu pokožky.

Zde je několik hlavních oblastí, jak se biostimulační laser používá v kosmetice:

Podpora růstu vlasů: LLLT může stimulovat folikuly vlasů a podporovat růst vlasů u osob s určitými formami vypadávání vlasů.

Zlepšení vzhledu jizev: Laser může pomoci redukovat viditelnost jizev tím, že podporuje hojení a obnovu tkáně.

Omlazení pokožky: Biostimulační laser může stimulovat produkci kolagenu, což vede k hladší a pevnější pokožce. Může také pomoci redukovat vrásky a jemné linky.

Léčba akné: LLLT může pomoci snížit zánět a červenání spojené s akné, a také regulovat produkci mazu.

Léčba pigmentových nepravidelností: Pomáhá snižovat hyperpigmentaci a vyrážky na kůži.

Aplikace biostimulačního laseru v kosmetice je obvykle bezbolestná a nevyžaduje žádnou dobu zotavení. Je důležité konzultovat se s dermatologem nebo kosmetičkou, abyste zjistili, zda je biostimulační laser vhodný pro váš konkrétní problém a jaké výsledky můžete očekávat.

Cena zákroku

od 1 000 Kč


Warning: include_once(../../../../frame/kosmetika/kosmetika-3.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/petraclinic.cz/www.petraclinic.cz/cs/zakroky/karlovy-vary/biostimulacni-laser/index.php on line 72

Warning: include_once(): Failed opening '../../../../frame/kosmetika/kosmetika-3.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /data/www/petraclinic.cz/www.petraclinic.cz/cs/zakroky/karlovy-vary/biostimulacni-laser/index.php on line 72