Mikrodermabraze

Mikrodermabraze je kosmetický zákrok, který se používá k obnově a zlepšení vzhledu pokožky. Jedná se o mechanický peeling, který odstraní vrchní vrstvu odumřelých kožních buněk.

Jak mikrodermabraze probíhá a co se při mikrodermabrazi děje:

Používá malé krystaly nebo diamantovou špičku a vakuum k jemnému “obroušení” povrchu pokožky a stimulaci lymfatického oběhu.

Zákrok odstraňuje vrchní vrstvu pokožky, což pomáhá odstranit odumřelé buňky, zjemňuje jizvy, redukuje vrásky a jiné nepravidelnosti na pokožce.

Procedura také podporuje růst nových buněk v bazální (nejspodnější) vrstvě dermis a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, což vede k hladší a mladistvější vzhledu pokožky.

Zákrok je bezbolestný a nevyžaduje anestezii. Po zákroku může být kůže mírně začervenalá a citlivá, ale tyto příznaky obvykle rychle zmizí.

Mikrodermabraze je vhodná pro všechny typy pleti a je doporučována jako součást regeneračních a omlazovacích procedur pro obličej.

Cena zákroku

od 2 900 Kč


Warning: include_once(../../../../frame/kosmetika/kosmetika-1.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/petraclinic.cz/www.petraclinic.cz/cs/zakroky/karlovy-vary/mikrodermabraze/index.php on line 71

Warning: include_once(): Failed opening '../../../../frame/kosmetika/kosmetika-1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /data/www/petraclinic.cz/www.petraclinic.cz/cs/zakroky/karlovy-vary/mikrodermabraze/index.php on line 71