Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Kolagenárium

Efektivně odstraňuje vrásky a jiné nedokonalosti pleti

Řeší příčinu problému, nikoliv jen následek

Během ošetření si díky vibrační plošině zformujete postavu

Kolagenárium pomáhá pleti nastartovat tvorbu nového kolagenu a redukuje tak vrásky, akné, pigmentové skvrny a další nedokonalosti pleti.

S přibývajícími léty ztrácí naše pokožka pružnost, hydrataci a pevnost, neboť v ní klesá množství kolagenu a elastinu. To však řeší speciální červené světlo v kolagenáriu, které urychluje regeneraci pleti, zvyšuje propustnost kůže a zlepšuje její vázání vlhkosti. Díky tomu bude Vaše pokožka zdravá, vypnutá a krásná.

Během celého procesu omlazení pak mohou klienti díky speciální vibrační plošině také zformovat svoji postavu, uvolnit svaly i se zbavit celulitidy. Zatímco Vaše pokožka bude v kolagenáriu mládnout, vibrační plošina Vibraplate v něm umístěna bude formovat Vaši postavu. Můžete si tak zároveň zacvičit a posílit svaly a navíc díky rytmickým vibračním pohybům dochází k přirozenému protáhnutí svalů.

Kolagenárium v Petra Clinic kombinujeme s dalšími pleťovými ošetřeními jako LPG nebo diamantovou mikrodermabrazí.

Cena zákroku od 300,-

Nákupní tip

Kombinace vysoce kvalitního kolagenu a výživového krému. Brání výskytu vrásek a pomáhá omladit pokožku. Ideální v kombinaci s Petra Clinic fotoomlazením či diamantovou mikrodermabrazí. Unikátní péče nejvyšší kvality!