Omlazení intimních partií pomocí kyseliny hyaluronové

Nejefektivnější metoda hydratace genitálu

Rychlý účinek s trváním až 1 rok

Minimální omezení po zákroku

Představujeme novinku v oblasti omlazení ženského genitálu - mírně invazivní alternativu laserového omlazení založenou na aplikaci kyseliny hyaluronové, která dlouhodobě hydratuje, tvaruje a omlazuje intimní partie. Látku nabízíme ve dvou variantách - Desiral a Desiral Plus.

Přibývajícím věkem, po ztrátě váhy nebo po porodu dochází ke ztrátě objemu a tvaru velkých stydkých pysků. Výplní pomocí látky Desirial Plus doplníme jejich přirozený objem a obnovíme mladistvý vzhled.

Suchostí genitálu, nedostatečnou lubrikací při pohlavním styku či pocitu dyskomfortu trpí ženy v různých fázích života. Jak po porodu, při laktaci, s blížícím se přechodem a po přechodu, nebo jako následek onkologické léčby dochází k nedostatečné hydrataci dané oblasti. Aplikací látky Desirial do oblasti pochvy, poševního vchodu a hráze dochází k významné a dlouhodobé redukci daných obtíží.

Látky Desirial a Desirial Plus byly speciálně vyvinuty pro oblast ženského genitálu. Jsou registrovány jako zdravotnický prostředek pro ošetření intimních partií. Obě metody probíhají s lokálním umrtvením, přičemž aplikaci provádí pouze lékař. Délka celého ošetření nepřekročí 20 minut. Omezení po zákroku je minimální. Doporučujeme 4denní sexuální abstinenci, vyhnout se koupelím, nošením upnutých kalhot a omezení jízdy na kole či na koni.

Efekt látky Desirial trvá nejméně 6 měsíců, Desirial Plus dokonce celý 1 rok. Účinek Desirial Plus nastoupí do 2 týdnů, produktu Desirial již ihned po aplikaci.

Cena zákroku: 23 000,-

Zaváděcí cena: 19 000,-

Nákupní tip

BE Biomedix collagen plus je produkt speciálně vytvořený na přání a podněty našich zákaznic. Jejich požadavkem bylo, aby přímo součástí produktu byly tyto komponenty: Vitamín C jako anioxidant, kyselina hyaluronová jako látka k regeneraci a omlazení pleti a ovocné aroma k potlačení “rybí” chuti.