Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Omlazení intimních partií žen

Zajistí kvalitnější sexuální život pro oba partnery

Zamezí nechtěnému úniku moči

Sníží riziko infekcí a zánětu močových cest

Okamžitě výrazně zvyšuje zvlhčení poševní sliznice

Laserové omlazení pochvy v Petra Clinic je patentovaná neinvazivní procedura na základě neablativní fototepelné stimulace kolagenu neogenezí. Tím dochází ke smršťování a zpevňování tkáně vaginální sliznice a na kolagen bohaté výstelky pánve. Tak vzniká větší opora močového měchýře, výrazné zpevnění a zúžení pochvy, a zlepšení zvlhčení poševní sliznice.

Hlavní výhodou je absence řezů, procedura je prakticky bezbolestná, bez ablace, řezání, krvácení či šití. Zotavení je velmi rychlé bez potřeby použití analgetik nebo antibiotik. Ošetření trvá asi 20 minut a stihnete jej i v polední pauze. Neprovádí se v těhotenství, v době menstruace nebo infekčního onemocnění gynekologických a močových cest.

Omlazení intimních partií žen vhodně kombinujeme s permanentní laserovou epilací, liftingem kyselinou hyaluronovou nebo fotorejuvenací. Na domácí péči doporučujeme speciální omlazující sprchové gely a séra na intimní partie.

Cena zákroku 12 500,-

Další ošetření: 8 000,-

Nákupní tip

Zvyšuje hydrataci pokožky, redukuje jemné linky a vrásky, dodává pleti mladistvější vzhled, napomáhá zdravému vzhledu vlasů a nehtů.