Permanentní epilace

Permanentní epilace

Tělo bez nežádoucího ochlupení i v létě? Ano, je to možné! Pomocí speciálních laserů umíme redukovat chloupky i v létě. Pro nejlepší efekt můžete na ošetření docházet jednou za 7-14 dní, abychom urychlili zastavení růstu chloupků. Neepilujeme opálenou pokožku - před dovolenou to ale ještě stihnete! Epilace v Petra Clinic vůbec nebolí a je velmi rychlá. 3 až 4 dny před ošetřením je třeba chloupky neholit a netrhat.

Efektivně odstraní chloupky kdekoliv na těle

Při opakovaném ošetření odstraní chloupky navždy

Chloupky nezarůstají a netvoří vřídky

Laserová epilace je vhodná k odstranění chloupků kdekoliv na těle. Epilace laserem je vhodná i pro muže, kteří se chtějí zbavit ochlupení například na zádech nebo na hrudníku. Výhodou ošetření je, že epilované chloupky nezarůstají a netvoří se tak nevzhledné vřídky a „ husí kůže“. Pomocí laseru je ošetření rychlé a vhodné i pro velké plochy. Při opakovaném ošetření Vás laserová otravných chloupků zbaví dlouhodobě nebo navždy.

Permanentní epilace je v Petra Clinic prováděna zcela novými přístroji a nejmodernějšími lasery. Pro dosažení nejvyššího možného účinku doporučujeme našim klientům v Petra Clinic opakovat epilaci minimálně pětkrát, vždy po 7-21 dnech, celkový počet ošetření se řídí dále věkem, pohlavím, tělesnou partií a dalšími faktory (LÉKY, POTRAVINOVÉ DOPLŇKY).

Mezi jednotlivými ošetřeními je pak vhodné chloupky nevytrhávat, pouze zastřihávat nebo lehce holit žiletkou. Epilace trvá zhruba od 20 minut až po necelou hodinu v závislosti na vybrané tělesné partii.

Na domácí použití doporučujeme speciálně odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik8 a Petra Clinic.

Cena

dle velikosti epilované partie

Nákupní tipy

Balení: 10 x 50 ml

Na všechny zákroky v Petra Clinic