PLAZMALIFTING | Petra Clinic

OBJEDNÁVKA ZÁKROKU

PLAZMALIFTING

  • Velmi efektivně revitalizuje pleť díky využití vlastní krve
  • 100% bez rizik a negativních reakcí
  • Téměř okamžitý efekt

REGEN Plazmalifting je terapie, při které dochází k aplikaci plazmy, krevních destiček, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové do pokožky. Omlazující koktejl je vytvořen z vlastní krve klienta.

Plazmalifting obličeje je velmi moderní omlazující metodou, kdy odběrem krve a vytvořením koktejlu s kyselinou hyaluronovou získáme až 5ml této vzácné výplně. Ta umožňuje revitalizovat nejen kůži a podkoží, ale třeba i klouby. Výhodou plazmaliftingu je, že se může provádět po celý rok, tedy i v letním období a jeho viditelný téměř okamžitý efekt.

Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. V ošetřených oblastech se plazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled. Klienti pozorují významné zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu 1 roku. Efekt trvá následně další 1 rok. V 

Plazmalifting kombinujeme s laserovým intraorálním liftingem, aplikací výplní a kosmetickou péčí Petra Clinic. Na domácí použití doporučujeme odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik8 a Petra Clinic.
 

CENA ZÁKROKU OD 8.000,-
KOMPLETNÍ CENÍK PETRACLINIC

CELEBRITA DOPORUČUJE

Celebrity

DOMINIKA MYSLIVCOVÁ

Blogerce se pravidelně staráme o celé tělo

Dominika Myslivcová je častá zákaznice Petra Clinic.