TotalSkin Solution

TotalSkin Solution

Představujeme TotalSkin Solution, nejnovější průlom v estetické medicíně. Toto inovativní ošetření kombinuje dvě nejmodernější technologie, které společně komplexně ošetřují všechny vrstvy pokožky a přinášejí skutečně dechberoucí transformaci.

Nejefektivnější forma anti-agingu současnosti

Kombinuje okamžitý účinek s dlouhodobým zlepšením pleti

Bez bolesti a dlouhé rekonvalescence

První technologií použitou v TotalSkin Solution je Lutronic Genius System, což je varianta mikrojehličkové radiofrekvence - neinvazivního ošetření, které stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Výsledkem tohoto přirozeného procesu je zlepšení struktury, pevnosti a pružnosti pleti, což z něj činí skvělou volbu pro pacienty, kteří chtějí dosáhnout mladistvé a zářivé pleti, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku nebo injekcím.

Druhou složkou TotalSkin Solution je přístroj LaseMD Ultra, který se zaměřuje na problémy s pigmentací pleti. Ať už je pigmentace způsobena poškozením sluncem, stařeckými skvrnami nebo jinými faktory, může být pro mnoho pacientů frustrujícím problémem. Přístroj Ultra využívá pokročilou technologii k šetrnému odstranění pigmentace, což přináší viditelné výsledky během několika dní.

Kombinace těchto dvou technologií nám umožňuje řešit širokou škálu problémů s pletí, včetně vrásek, jemných linek, povadlé pleti, nerovnoměrné struktury a problémů s pigmentací. TotalSkin Solution je naprosto neinvazivní a vyžaduje minimální rekonvalescenci. Pleť bývá 3 až 4 dny po zákroku mírně zarudlá, 6 dní po ošetření doporučujeme pacientům vyhnout se aplikaci make-upu a 3 týdny po ošetření doporučujeme nevystavovat pleť intenzivnímu slunečnímu záření.

Výsledky TotalSkin Solution jsou skutečně působivé, mnoho pacientů hlásí výrazné zlepšení vzhledu a textury pleti již po jednom ošetření. A protože je ošetření tak účinné, mnozí pacienti se rozhodnou vracet na další sezení, aby si udrželi mladistvý vzhled.

V Petra Clinic věříme, že TotalSkin Solution představuje budoucnost estetické medicíny. Díky kombinaci nejnovějších technologií a závazku poskytovat individuální péči a pozornost každému pacientovi jsme schopni dosáhnout skutečně pozoruhodných výsledků, které předčí očekávání našich pacientů.

Obličej, krk

20 000 Kč

Obličej, krk, dekolt

30 000 Kč

Nákupní tipy

Obsah balení: 200 ml

Na všechny zákroky v Petra Clinic