Petra Řehořková

Mgr. Petra Řehořková, MBA, LL.M.

Zakladatelka kliniky estetické a laserové medicíny Petra Clinic.

Petra Řehořková dlouhodobě patří k vyhledávaným odbornicím v oblasti estetické péče a tvarování problematických částí lidského těla bez nutnosti chirurgických zákroků. Od roku 2018 je soudní znalec v oblasti kosmetické služby. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti rehabilitace, zdravotnictví, rekonvalescence a neustále se v těchto oborech dále vzdělává. Petra je navíc autorkou velké řady programů a postupů zaměřujících se na hubnutí, zdravou výživu, estetiku a krásu. Díky praxi jak v oblasti výživy a hubnutí, tak i v oblasti lidské psychicky spojené s poruchami příjmu potravy, nabízí také velmi kvalitní služby wellness kouče.

Petra je původně vystudovaná zdravotní sestra se speciálními akreditacemi. Dále absolvovala VŠ Palestra, akademii tělesné výchovy a sportu, obor Wellness Praktik. Je také absolventkou Programu MBA s nepřeberným množstvím dokončených certifikovaných kurzů z oblasti zdraví.

V rámci své profese je častým hostem TV pořadů a diskusí. Pro své rétorické schopnosti moderuje různé společenské akce a aktivity. Objevila se také v několika českých filmech a seriálech.

Díky své píli a pracovitosti se Petra Clinic stala finalistou soutěže Firma roku 2016.

Petra Řehořková je skvělá a pozorná mamina, vychovává tři bezvadné syny.