Zákrok TotalSkin Solution

TotalSkin Solution

Představujeme TotalSkin Solution, nejnovější průlom v estetické medicíně. Toto inovativní ošetření kombinuje dvě nejmodernější technologie, které společně komplexně ošetřují všechny vrstvy pokožky a přinášejí skutečně dechberoucí transformaci.

Nejefektivnější forma anti-agingu současnosti

Kombinuje okamžitý účinek s dlouhodobým zlepšením pleti

Bez bolesti a dlouhé rekonvalescence

První technologií použitou v TotalSkin Solution je Lutronic Genius System, což je varianta mikrojehličkové radiofrekvence - neinvazivního ošetření, které stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Výsledkem tohoto přirozeného procesu je zlepšení struktury, pevnosti a pružnosti pleti, což z něj činí skvělou volbu pro pacienty, kteří chtějí dosáhnout mladistvé a zářivé pleti, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku nebo injekcím.

Druhou složkou TotalSkin Solution je přístroj LaseMD Ultra, který se zaměřuje na problémy s pigmentací pleti. Ať už je pigmentace způsobena poškozením sluncem, stařeckými skvrnami nebo jinými faktory, může být pro mnoho pacientů frustrujícím problémem. Přístroj Ultra využívá pokročilou technologii k šetrnému odstranění pigmentace, což přináší viditelné výsledky během několika dní.

Kombinace těchto dvou technologií nám umožňuje řešit širokou škálu problémů s pletí, včetně vrásek, jemných linek, povadlé pleti, nerovnoměrné struktury a problémů s pigmentací. TotalSkin Solution je naprosto neinvazivní a vyžaduje minimální rekonvalescenci. Pleť bývá 3 až 4 dny po zákroku mírně zarudlá, 6 dní po ošetření doporučujeme pacientům vyhnout se aplikaci make-upu a 3 týdny po ošetření doporučujeme nevystavovat pleť intenzivnímu slunečnímu záření.

Výsledky TotalSkin Solution jsou skutečně působivé, mnoho pacientů hlásí výrazné zlepšení vzhledu a textury pleti již po jednom ošetření. A protože je ošetření tak účinné, mnozí pacienti se rozhodnou vracet na další sezení, aby si udrželi mladistvý vzhled.

V Petra Clinic věříme, že TotalSkin Solution představuje budoucnost estetické medicíny. Díky kombinaci nejnovějších technologií a závazku poskytovat individuální péči a pozornost každému pacientovi jsme schopni dosáhnout skutečně pozoruhodných výsledků, které předčí očekávání našich pacientů.

Obličej, krk

20 000 Kč

Obličej, krk, dekolt

30 000 Kč

Nákupní tipy

Aquaton pleťové tonikum

Aquaton pleťové tonikum

Hydratační tonikum, které vaši pleť dokonale dočistí a zároveň hydratuje.

MEDIK8 Retinol 3TR

MEDIK8 Retinol 3TR

Učinné noční sérum, které obsahuje vitamín A a vitamín E, podporuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

Krém pro redukci celulitidy kůži redukuje díky působení nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové.

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Krém vyřeší vaše problémy s pletí, pokud vás trápí pupínky, rozšířené póry, černé tečky i nežádoucí lesk.