Terasa na klinice Petra Clinic

O klinice

Petra Clinic je přední klinika estetické a laserové medicíny v centru Prahy. Od roku 2001 pomáháme ženám i mužům plnit sny o dokonalém těle skrze široké spektrum moderních, zejména neinvazivních zákroků.

Naší specializací je jedinečná kombinace přístrojových a laserových ošetření pro zeštíhlení problémových partií, řešení celé škály dermatologických problémů, tvarování těla, omlazení pleti, vyhlazení vrásek, redukce celulitidy a strií, léčbu chrápání, odstranění tetování a mnoho Petra Clinic speciálních anti-aging programů a rituálů.

Již 20 let své služby zdokonalujeme a přizpůsobujeme přáním zákazníků.

Umíme klientům prodloužit mládí a umožňujeme jim cítit se fit. Tvarujeme postavu neinvazivní bezbolestnou liposukcí, metodou Vanquish, injekční lipolýzou a estetickou rázovou vlnou. Díky velkému množství dermatologických zákroků si poradíme s každým problémem s pletí od vrásek přes strie až po potíže spojené s věkem.

Vynikajících výsledků dosahujeme v léčbě akné a jizev po akné, pigmentací pleti, červených žilek, růžovky, nehtové plísně, a znamének.

Šetříme lidem čas strávený holením díky permanentní epilaci. Velké oblibě se těší také vyšetření ve spánkové laboratoři, laserová léčba chrápání a také poradny v oblasti výživy, zdravého životního stylu a optimisticky vedeného života. Kromě jednorázových zákroků jsme navíc připraveni starat se o mladistvý vzhled našich klientů celý rok prostřednictvím individuálních Anti-Aging programů.

Naši zákazníci se mohou spolehnout na tým opravdových odborníků v oboru estetické medicíny v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, MBA, LLM, primářkou kliniky dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, internistkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou, koučem manažerů Janem Mühlfeitem. Tým navíc podporují kvalifikované terapeutky, díky kterým se u nás budete cítit jako doma.

Naše služby pravidelně využívá i řada celebrit v čele s Janou Paulovou, Petrem Jandou nebo Martinem Dejdarem. O jejich kvalitě svědčí i 2. místo v ceně Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2016.

Pochlubit se můžeme také oceněním Czech Super Brands 2018, které je každoročně udělováno nejvýznamnějším českým obchodním značkám na základě vícekolového výběrového řízení a výsledků ankety, které se účastní skupina více jak 1000 respondentů z celé České republiky.

Proč Petra Clinic?

Individuální přístup – budeme k vám přistupovat osobně a zákroky přizpůsobíme vašim potřebám

Bezplatné konzultace – konzultace s odborníkem na nelékařské zákroky jsou vždy zdarma

21 let zkušeností – naše služby a dovednosti mají za sebou již 21 let tréninku a zdokonalování

Tým skutečných odborníků – budou o vás pečovat přední čeští lékaři, výživoví specialisté, terapeuti a koučové

Moderní metody a přístroje – používáme jen ty nejlepší lékařské přístroje a nejnovější ošetření nabízíme vždy mezi prvními v republice