Populární zákroky

3 000+

perfektně obsloužených zákaznků měsíčně

300+

profesionálních zákroků

36

nejmodernějších kosmetických přístrojů

Dostupní

v centru Prahy
Vodičkova 791/39

Permanentní epilace

Tělo bez nežádoucího ochlupení i v létě? Ano, je to možné! Pomocí speciálních laserů umíme redukovat chloupky i v létě. Pro nejlepší efekt můžete na ošetření docházet jednou za 7-14 dní, abychom urychlili zastavení růstu chloupků.

Detail zákroku

Thulium Laser

Thulium Laser představuje novou generaci resurfacingových laserů, jejichž úkolem je intenzivní, neinvazivní omlazení pleti a obnovení mladistvého vzhledu. Thuliový laser je také vynikající metodou pro léčbu akné, rosacei a jizev po akné.

Detail zákroku

Akce 10%

EMSCULPT

Ošetření EMSCULPT je založené na neinvazivní HIFEM (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologii, která během jednoho třicetiminutového ošetření vyvolá 22 000 svalových kontrakcí.

Detail zákroku

Akce 10%

EMSCULPT+RF

Spalujte tuk a zároveň posilujte svaly díky kombinaci revolučního přístroje BTL EMSCULPT a léty prověřené bezbolestné radiofrekvenční liposukce, díky které od založení naší kliniky plníme sny mužů i žen o dokonalém těle.

Detail zákroku

Observatoř Petra Clinic

Observatoř je speciální diagnostické zařízení, které je součástí kliniky Petra Clinic, je využíváno k podrobné analýze stavu pleti našich klientů.

Detail zákroku

Genius Laser

Genius Laser je nová generace mikrojehličkové radiofrekvence - osvědčeného ošetření pro boj nejen s akné, které omlazuje pokožku pomocí aktivace přirozené tvorby kolagenu.

Detail zákroku

Aplikace Botulotoxinu

Botulotoxin vyřadí z činnosti svaly, které způsobují vrásky a pleť se na dlouhou dobu vypne a vyhladí.

Detail zákroku

Akce 10%

EMFACE

Získejte zpět svou mladší tvář. EMFACE je nejnovější a nejinovativnější ošetření obličeje v estetické medicíně, které jako první na světě využívá synchronizované energie RF a HIFES k ošetření pokožky i svalů v obličeji.

Detail zákroku

Hollywood Peeling

Laserový Hollywood peeling je bezbolestný, velmi populární zákrok, který okamžitě rozzáří vaši pleť.

Detail zákroku

TotalSkin Solution

Představujeme TotalSkin Solution, nejnovější průlom v estetické medicíně. Toto inovativní ošetření kombinuje dvě nejmodernější technologie, které společně komplexně ošetřují všechny vrstvy pokožky a přinášejí skutečně dechberoucí transformaci.

Detail zákroku

Akce 10%

Kryolipolýza

Kryolipolýza je neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku.

Detail zákroku

Akce 10%

Mikrojehličková radiofrekvence

Mikrojehličková radiofrekvence dokáže rychle a účinně omladit pleť a nastartovat přirozenou obnovu a tvorbu kolagenu, díky kterému je pokožka hladká a vypnutá.

Detail zákroku

4D Lifting

4D lifting obličeje je V.I.P. ošetření kombinovaným laserem Fotona Dynamis, který jako jediný na světě díky kombinací několika technologií omladí obličej zvenku i zevnitř.

Detail zákroku

Omlazení intimních partií žen

Laserové omlazení pochvy v Petra Clinic je patentovaná neinvazivní procedura na základě neablativní fototepelné stimulace kolagenu neogenezí. Tím dochází ke smršťování a zpevňování tkáně vaginální sliznice a na kolagen bohaté výstelky pánve.

Detail zákroku

BTL Unison

Geniální řešení pro každého, kdo touží po redukci celulitidy a celkovém zlepšení vzhledu pokožky.

Detail zákroku

Akce 10%

Šampaňské pro vaši pleť

Nechte se rozhýčkat naši žhavou novinkou - šampaňské pro vaši pleť je kombinace dvou z našich nejpopulárnějších ošetření, která se navzájem doplňují a dodávají vaši pleti extra výživu pocit opravdového luxusu.

Detail zákroku

Fotona Tightsculpting

Fotona TightSculpting je unikátní technologie pro modelaci a zpevnění pokožky celého těla.

Detail zákroku

Venus Legacy

Jako první v České republice nabízíme ošetření Venus Legacy, které unikátním způsobem kombinuje redukci tukové tkáně s aktivací tvorby kolagenu.

Detail zákroku

Luxusní kosmetické přístrojové rituály

Kosmetické rituály poskytují velmi účinnou čistící a anti-agingovou péči o pleť, která navrací pleti zdravý, svěží a krásný vzhled.

Detail zákroku

Hydratace genitálu - řešení suchosti

Představujeme novinku v oblasti omlazení ženského genitálu - mírně invazivní alternativu laserového omlazení založenou na aplikaci kyseliny hyaluronové, která dlouhodobě hydratuje a omlazuje intimní partie.

Detail zákroku

Odstranění tetování Picoplus laserem

Vadí vám tetování ve vztahu, v práci, nebo se vám už prostě nelíbí? Díky PicoPlus laseru vám ho odstraníme rychle a efektivně.

Detail zákroku

Zvětšení objemu velkých stydkých pysků

Přibývajícím věkem, po ztrátě váhy nebo po porodu může docházet ke ztrátě objemu a tvaru velkých stydkých pysků. Výplní pomocí látky Desirial Plus doplníme jejich přirozený objem a obnovíme mladistvý vzhled.

Detail zákroku

Vyšetření a kontrola znamének Fotofinder

Jako první v České republice nabízíme nejúčinnější metodu současnosti v prevenci vzniku rakoviny kůže - digitální dermatoskop FotoFinder BodyScan.

Detail zákroku