Recenze

Děkujeme za Vaše zpětné ohlasy, jsou pro nás v Petra Clinic nesmírně důležité. Neustále se snažíme zdokonalovat naše služby a osobní profesionální přístupy k Vaší maximální spokojenosti. Dále Vám následující recenze pomoci k utvoření celkového náhledu na naší kliniku.

Vendula Juklová

Profesionální přístup. Všichni moc milí a fajn. Určitě jsem u vás nebyla naposledy. Děkuji.

28. únor 2023

Dagmar Bělohlávková

I bezradné ženě dokáží poradit tak, aby si den dokázala užít. Dostala jsem dárek a maximálně jsem si svou návštěvu užila. Už dnes vím, že nebyla poslední.

22. listopad 2022

Natalie Holmanová

Vřele doporučuji. Personál bez chyby a paní Petra též, profesionální přístup. Jsem tu maximálně spokojená a ráda se vrátím. ❤️

16. listopad 2022

Marcela Šebestová Kropáčková

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. Asi tak.

1. listopad 2022

Kamča Broulíková Verešová

Jela jsem na konzultaci a hned po vysvětlení co a jak,jsem si nechala odstranit nepovedený permanentní make-up (obočí).Po jedné návštěvě, super výsledek. Pokračuji dále v odstranění tetování na noze.Všichni moc příjemní a vstřícní. Určitě doporučuji.

1. listopad 2022

Teruna Hozová

Šla jsem na hloubkové a povrchové čištění pleti a jsem moc spokojená. Moje pleť takovou péči už dlouho potřebovala😅 holky na recepci a paní Zlatka co mi čistila pleť jsou moc milé a vstřícné. Luxusní a čisté prostředí a péče na jedničku. Moc doporučuji.

22. září 2022

Pavla Holakovská

Byla jsem na klinice velice spokojena s péčí i s ošetřením. Musím říci, že jsou všechny velice milé a pečlivé. :) Doporučuji!

13. září 2022

Natty Fišarová

Byla jsem moc spokojená. Trpěla jsem na akné, ale po pár sezeních jsem poznala obrovský rozdíl. Nyní mám opět normální pleť a cítím se zase jako člověk. Přístup skvělý👏✊👍

24. června 2022

Pavla Lesařová

Před chvílí jsem tuto kliniku navštívila s cílem odstranit velké bradavice z tváře a byla jsem nadšená, jak ze samotného, téměř nebolestivého zákroku, tak i z přístupu, za měsíc se vrátím. Děkuji.

14. června 2022

Martina Koderová

Dnes poprvé na klinice a mohu jen doporučit. Všichni byli super.👍

13. června 2022

Renata Halenová

Dnes konzultace zdarma a moc příjemná p. Petra Řehořková ale i ostatní cítila jsem se tam dobře.

11. května 2022

Eva Buštová Štěpánková

Jejich skvělý přístup. Jsem moc spokojená.

25. dubna 2022

Michaela Fišerová

Nemám co vytknout, personál pokaždé naprosto fajnový 💛 a výsledky se dostávali už po prvním zákroku. Mohu jen doporučit!!! Děkujeme❣️

15. dubna 2022

Marcela Bajzová

Služby na klinice jsou perfektní, personál příjemný a ochotný. Absolvovala jsem odstranění tetování Pico laserem a hned po první aplikaci jsem byla velice příjemně překvapená výsledkem. Měla jsem docela obavy, protože týden předtím mi na jiné klinice v Praze /Premier Clinic/ udělali test jejich laseru a po aplikaci ošetřované místo zčernalo. Bylo mi řečeno, že pokud to ztmavne, tak to laserem neodstraním. Jsem ráda, že jsem pátrala dál a rozhodla se pro Petra Clinic, kde mi opravdu pomohli a budu se sem s radostí vracet. Děkuji moc 🥰

18. února 2022

Lucie Jerglová

Na Valentýna jsme se u vás s dcerou Amálkou nechaly, trošku doladit. Moc děkuji za milé přijetí a chování k mojí stydlince. Byla nadšená, že ušetřený korunky dobře utratila, Děkujiii 💕 PS. krásně se hojíme.

18. února 2022

Daniel Míčka

Na Slovensku mam 2 kliniky ktere navstevuji a se kterymi spolupracuju a na doporuceni jsem nedavno zavital i do Petra Clinic v Praze. Touto cestou chci podekovat uzasne a profesionalni pani doktorce u ktere jsem si nechal aplikovat botox a “kyselinu”. Pani doktorka nejdrive vse srozumitelne vysvetlila a pote jsme mohli prejit k zakroku. Cely tym je opravdu moc mily, ochotny, dokaze cloveku poradit a najit vhodne reseni pri problemu. Urcite moje navsteva nebyla posledni i presto ze ze Slovenska to neni nejbliz.

4. února 2022

Lucka Anderlová

Dnes jsem poprvé kliniku navštívila. Personál je naprosto profesionální, milý a velmi vstřícný.

29. listopadu 2021

Veronika Stankova

Moje druhá návštěva a jsem nesmírně spokojena nikam jinam už bych nešla. Tak příjemný ochotný a o práci ani nemluvím naprostá bomba. Moc vám děkuji za to že jste.

5. října 2021

Alena Čermáková

Velmi příjemné prostředí, paní co se o nás starala, byla skvělá. Nesmírně empatická a milá. Moc nám pomohla. Děkujeme!

2. září 2021

Barbora Pašková

Petra Clinic je skvělé místo pro odpočinek. Příjemný personál a profesionální výsledky práce.

27. srpna 2021